Як встановити дату і час на iPad. Як встановити годинник на айпедов.

Наявність годин на дисплеях електронних гаджетів стало звичним явищем. Якщо у вас смартфон або електронний програвач і ви часто їм користуєтеся, вам не доведеться носити наручний годинник. Досить звернути увагу на екран вашого приладу. Серед таких електронних пристроїв виділяється продукція фірми Apple - iPad, зокрема.
Вам знадобиться
  • - ipad;
  • - знання поточної або необхідної дати.
Інструкція
1
Для початку натисніть кнопку "Home", щоб потрапити на головні екрани.
2
Прокрутіть їх, поки не знайдете іконку з написом «Налаштування». Запустіть програму налаштування натисканням на неї.
3
Відкриється нове вікно, що дозволяє отримати доступ до налаштувань вашого пристрою. Уважно вивчіть його і знайдіть пункт «Загальні». Активуйте його натисканням.
4
Тепер вам необхідно вибрати пункт «Дата і час». Зробити це також потрібно натисканням на нього. На екрані iPad повинно з'явитися вікно з інформацією про поточну актуальною датою і часом.
5
Коротко натисніть на тачскрін в області дати. Ви побачите меню карусельного типу з місяцями від січня до грудня і цифрами, які відповідають датам. Промативая меню, виберіть потрібний місяць і дату. Після цього для активації зміненої дати натисніть на будь порожню ділянку екрана. Ви також можете відразу перейти до налаштувань часу, активувавши цю функцію коротким натисканням на дату. Натискання на праву кнопку після зміни поточної дати приведе до відновлення попереднього значення.
6
При кліці на палаючу на екрані дату ви отримаєте можливість налаштувати 12 або 24-годинного формат дати, а також встановити перехід на літній час і назад. Проте, робити це не рекомендується через виникає помилки.
7
Знайдіть пункт «Виставити дату і час» і натисніть на нього. За допомогою карусельного меню встановіть потрібний час.
8
Після встановлення часу натисніть на екран у будь-якому вільному місці. Актуальне час зміниться. Натискання на праву кнопку відновить попереднє значення.
9
Пам'ятайте, що зміна дати і часу може призвести до того, що дата їх створення (при перекладі дати і часу назад) буде випереджати поточну. Це не буде помилкою.