Як бути в ладу з собою.

Бути в ладу з собою - це значить мати позитивну самооцінку, усвідомлювати себе як унікальну особистість. Така людина не прагне на кожному кроці доводити свою значимість, він насолоджується життям і досягає великих результатів, ніж той, у кого немає згоди з собою. Як же прийняти і полюбити своє «я»?
Інструкція
1
Перестаньте порівнювати свої досягнення з успіхами інших людей. Ви - неповторні, а ваші недоліки і слабкості в деяких ситуаціях можуть проявити себе краще, ніж гідності інших. Пам'ятайте, що в світі немає досконалих людей, любите себе і ніколи не дозволяйте ставитися до себе зневажливо.
2
розвивається і вдосконалюється, вчіться самостійно приймати складні рішення. Людина, яка все життя прагне до пізнання нового і працює над собою, найчастіше внутрішньо задоволений своїм «я». Він більш реально себе оцінює, а, отже - розуміє і любить.
3
Не зациклюйтеся на думці про вас інших людей. Самостійно формуйте свій позитивний імідж. Робіть і говорите те, що ви вважаєте правильним. Природно, ущемляти інтереси і ображати оточуючих не слід.
4
Дотримуйтеся свого власного стилю. Не можна почуватися щасливим в чужій одязі і взутті. Шукайте те, що подобається саме вам, не копіюйте імідж зірок. Подлажіваясь під чужі стандарти, ви закріпачувала своє «я» і втрачаєте індивідуальність.
5
Знайдіть заняття до душі. Не змушуйте себе робити те, що модно, але особисто вам не цікаво. Нехай ваші друзі проводять час в спорт-барах за переглядом чергових футбольних баталій, ви це робити не зобов'язані. Почитайте улюблену книгу, проведіть час в спа-салоні, зв'яжіть собі черговий светр - головне щоб вам було добре.
6
Хваліть себе навіть за незначні успіхи. Внутрішня впевненість відіб'ється і на вашому зовнішньому вигляді - погляд заіскриться, усмішка буде частіше сяяти на обличчі. Вашим девізом має стати фраза «Мене цінують і люблять настільки, наскільки я ціную і люблю себе».
Корисна порада
Щоб ваша дитина в майбутньому не зіткнувся з такими ж труднощами, виховуйте його так, щоб він завжди знаходився в гармонії з собою. Ніколи не називайте його поганим, якщо він вчинив неправильно. Негативним був тільки вчинок. Не порівнюйте малюка з успішнішими однокласниками, братами або сестрами - так ви виховаєте в ньому почуття неповноцінності. А найголовніше - зробіть все, щоб він не скопіював пораженську ставлення до себе від вас!