Як знайти в собі свій талант. Як знайти свій прихований талант.

Ні не талановитих дітей. Скільки різних справ ми встигаємо зробити тільки за якусь годину будучи дітьми. Не соромимося співати, декламувати вірші, складати історії, ліпити, малювати, скакати на одній ніжці. Чому ж потім, коли виростаємо, деколи не розуміємо, в чому полягає наш талант? Тому, що деякі речі з часом нас перестають цікавити, так як ми починаємо розуміти, наскільки недосконале виходило щось в дитинстві. Світ дорослих затребувані зовсім інші якості і навички, і ми забуваємо про те, що нас цікавило колись. Насправді, будь-який талант можна розвинути. Це дозволить підходити до будь-якої справи творчо, зробити життя яскравішим і цікавішим, а вас - більш щасливими. Ваше маленьке захоплення одного разу може перетворитися на невеликий бізнес, якщо ви цього захочете. І будете отримувати гроші за те, що робите щось із задоволенням.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити в собі талант, потрібно, насамперед, згадати, що вам подобалося робити в дитинстві. Не те, що принесло б дохід, а те, чим ви любили чи хотіли займатися, наприклад, танцювати або кататися на ковзанах.
2
Озирніться навколо, поспостерігайте за тим, що цікаво іншим людям, може, ви раптом зрозумієте, чим би вам хотілося зайнятися. Мова не про те, що ви можете робити, а що хочете. Не бійтеся експериментувати.
3
Усвідомлення того, що вам близько, може прийти не відразу. Спробуйте, розслабившись перед сном, задати собі питання, в чому власне полягає ваш талант. Повторюйте вправу протягом декількох вечорів, і в якийсь момент ваша підсвідомість видасть відповідь у вигляді «раптового» осяяння або статті, яка вас зацікавить.
4
Частіше хваліть себе за все, що у вас виходить робити. Часом ви не можете зрозуміти, що саме в тому, чим ви займаєтеся, прихований ваш талант, через те, що не заохочували себе і не отримували достатньо позитивних емоцій від роботи.