Як вибрати кондиціонер.

Зовнішній вигляд кондиціонера і марка виробника, безумовно, відіграють важливу роль при покупці такої техніки. Однак більш пильну увагу слід приділяти технічній стороні, вибираючи той кондиціонер, який відповідає потребам власника та умовам експлуатації цієї техніки.
Інструкція
1
Виберіть відповідний тип кондиціонера. Стаціонарні моделі можуть складатися з одного або з двох блоків. Перші зазвичай встановлюються в отвір вікна, тому при покупці такої моделі слід переконатися, що віконний отвір досить широкий. Більш складні і дорогі кондиціонери з декількох блоків, які розташовують додатковими функціями, складаються із зовнішнього модуля і як мінімум одного внутрішнього, який розміщується в охолоджуваному приміщенні. Внутрішній модуль може кріпитися на стіну або стояти на підлозі. Існують і мобільні кондиціонери, які можна вільно переносити з кімнати в кімнату.
2
Визначте необхідну потужність кондиціонера. Робити це потрібно з розрахунку 1 кВт на 10 кв. метрів охлаждаемой зони. Так, для кімнати в 25 кв. метрів слід вибрати кондиціонер потужністю щонайменше 2500 Вт Також на рівень необхідної потужності впливають побутові прилади, кожен з них додає до підсумкової суми приблизно по 500 Вт. Якщо потужність кондиціонера виявиться недостатньою, термін його служби може значно зменшитися, оскільки йому доведеться постійно працювати на межі своїх можливостей.
3
Віддавайте перевагу тим кондиціонерів, які працюють з невисоким рівнем шуму. Комфортний рівень для модуля, встановленого всередині будинку, становить не більше 50 децибел, зовнішній модуль може шуміти трохи голосніше - до 60 децибел. У кімнатах, де тиша особливо важлива, наприклад в робочому кабінеті або в дитячій, рівень шуму повинен бути мінімальним і складати не більше 30 децибел.
4
Підберіть модель, оснащену потрібними вам додатковими функціями. Наприклад, кондиціонер може осушувати повітря, завдяки чому в приміщеннях з високою вологістю дихати стає набагато легше. Також модель може очищати повітря від пилу і шкідливих запахів, в тому числі, від тютюнового диму. Деякі моделі оснащені функцією іонізації, призначення якої - дезінфекція повітря.