Як спілкуватися з дітьми-індиго.

Ще не так давно до дітей-індиго спостерігався підвищений інтерес з боку суспільства і вченого світу. Психологи висували теорії на користь унікальності їх розуму, езотерики покладали на них особливу місію, кінематограф представляв їх у вигляді не до кінця вивченого, але потужної зброї, засоби масової інформації підтримували ажіотаж навколо дітей-індиго навколонауковими програмами.
Інструкція
1
Визначення «діти-індиго» увійшло в лексикон завдяки екстрасенса Ненсі Енн Тепп, яка помітила, що з кінця 70-х років стали з'являтися діти, чия аура має незвичайний колір. Але чи тільки в цьому відмінність дитини-індиго? У певних колах склалася думка, що це - особливі діти: вони прийшли з майбутнього, відзначені безліччю талантів і паранормальними здібностями. Простим батькам-ні-індиго пора задуматися, як з ними спілкуватися.
2
У першу чергу необхідно пам'ятати, що дитина-індиго - НЕ дивна тваринка, що не мутант, що не істота зі сверхразумом. Це всього лише дитина. Він, як і будь-який інший, потребує беззастережної батьківської любові, підтримки і розуміння. Йому необхідно прищеплювати загальнолюдські цінності, роз'яснювати на перших порах, що в цьому житті добре, а що погано, як можна чинити, а чого робити не варто.
3
Але все ж існують особливості, які потрібно враховувати при спілкуванні з дітьми-індиго. Дуже рано вони стають цілісними особистостями, вражаючи батьків не по-дитячому дорослими судженнями і оцінками життєвих подій. Може бути, дорослим і утішно мати в сім'ї маленького мудреця, але у цієї особливості є зворотна сторона. Їхнє дитинство закінчується занадто рано. Чим більше ви дасте їм ласки та любові в перші роки, тим більше щасливих спогадів у них залишиться про цей час.
4
Діти-індиго вкрай негативно сприймають авторитарне батьківське «не можна» і будь-яку форму тиску, якщо вони не підкріплені логічним поясненням. Розмовляйте з дитиною на рівних, не шкодуйте часу на пояснення, так ви швидше досягнете бажаного результату. Велика частина спілкування повинна протікати не в навчально, а в довірчій манері.
5
У дітей-індиго дуже великий потенціал. І це не обов'язково блискуча геніальність з дитинства або аномальні таланти. Але багато речей легкі для їх розуміння. Вони наділені творчими здібностями і хорошою пам'яттю. Якщо ви бачите, що ваша дитина зацікавився чим-небудь, підтримайте його.
6
Чи не нав'язуйте їм свою точку зору про те, як влаштований світ, що не примушуйте їх до тієї чи іншої релігії. У дітей-індиго своє світосприйняття, вони інтуїтивно розуміють, що і як відбувається в цьому житті. Коли прийде час, вони самі визначать, яка релігія їм краще підходить або ж зовсім відмовляться від неї на користь тієї системи, яку підказує їх внутрішнє «Я».
7
Дуже часто у дітей-індиго загострене почуття справедливості, а моральні критерії в оцінці оточуючих вкрай високі. Вам недостатньо бути просто мамою чи татом, щоб отримати повагу дитини. Він визнає ваш авторитет, тільки якщо ви своїми діями підтвердіть право на нього. Якщо ж ваша поведінка відрізняється від «правильного» не в кращу сторону, воно не викличе у вашої дитини агресію або нехтування, а просто зробить його нещасним.