Як працює Apple TV. Як переглядати відео з жорсткого диска на apple tv 3.

Підключивши до телевізора приставку Apple TV, можна переглядати на великому екрані файли, що зберігаються в комп'ютерах з Mac OS X або Windows, а також з апаратів iPhone і iPad. Також прилад дозволяє дивитися на екрані телевізора ролики з YouTube.
Інструкція
1
З точки зору архітектури, Apple TV являє собою невеликий комп'ютер. У першому поколінні приставки використаний процесор з архітектурою x86 - Intel Pentium M. У другому варіанті апарату застосований процесор з архітектурою ARM, більш придатний для роботи в пристроях з малим споживанням енергії. Називається він Apple A4 - такий же встановлений в iPhone 4 і iPad. Цікаво, що його справжнім виробником є Samsung, і під час суду між Apple і цією компанією поставки даного процесора не припинялися.
2
Випустивши третій варіант приставки, виробник застосував у ньому процесор марки Apple A5. Крім Apple TV, він застосовується також в апаратах iPad 2, а також iPhone 4S. Ця мікросхема випускається відразу двома компаніями - Samsung і TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company). Вона також має архітектуру ARM.
3
У першому варіанті Apple TV є жорсткий диск об'ємом в 40 або 160 гігабайт. Це дозволяє зберігати частину викачаних матеріалів локально. Але такий прилад виявився невиправдано дорогим. У зв'язку з цим, у другому варіанті жорсткий диск був замінений на 8-гігабайтний флеш-накопичувач, а в третьому було вирішено обійтися навіть без нього, збільшивши обсяг ОЗУ з 256 до 512 МБ. Завдяки цьому вартість машини виявилася гранично низькою - менше 100 $.
4
Всі варіанти приставки можна підключити до домашнього роутеру кабелем або через інтерфейс WiFi. Причому, якщо в першому варіанті апарата передбачений бездротової адаптер, сумісний зі стандартами B і G, то в другому і третьому він став також підтримувати стандарт N. Також у другому і третьому поколіннях Apple TV був доданий інтерфейс Bluetooth.
5
З виходом другого варіанту Apple TV власників телевізорів з аналоговими відеовходами чекало розчарування: адже в приставці більше не стало відповідних виходів. Тепер підключити прилад до телевізора стало можливо тільки через інтерфейс HDMI. Зате відмова від жорсткого диска дозволив різко знизити споживану потужність машини - з 48 до 6 Вт
6
Для керування апаратом можна використовувати пульт Apple Remote, що нагадує своїм виглядом iPod Shuffle. Крім цього, управляти Apple TV можна і зі смартфона iPhone. У цьому випадку замість інфрачервоного порту використовується інтерфейс WiFi.