Як бути вдячним.

Нерідко людина працює, не покладаючи рук, переживає не найлегші моменти життя, і в підсумку домагається значних успіхів, але щось не ладиться, є якесь відчуття нестабільності. Вся справа в тому, що всі заслуги людина приписує лише собі, а це не правильно. Кожному з нас необхідно навчитися дякувати.
Інструкція
1
Для початку зрозумійте, що все те, що ви віддаєте в світ, всю свою подяку, у вигляді позитивної енергії повернеться до вас же. Чим більше ви здатні дякувати, тим щасливішим ви станете. Це проста арифметика, визнайте її і почніть, нарешті, нею користуватися.
2
Згадайте всіх тих, хто, так чи інакше, посприяв вашому успіху. Можливо, з першого погляду вклад в вашу долю виглядатиме незначним, але на ділі все має велике значення: будь-яке добре слово, бажання допомогти або чиясь посмішка. Скажіть кожному спасибі, особисто або про себе.
3
Домігшись успіху, ніколи не забувайте про те, що в світі все ще існують нещастя, хвороби, безробіття. Це дозволить вам не тільки не втратити голову від успіхів, але і по-справжньому оцінити їх. Тільки залишаючись свідомим і відчуваючи реальність кожну мить, людина може бути вдячним .
4
Постарайтеся подивитися на всі негативні вчинки оточуючих людей з іншого боку, підійдіть до оцінки більш творчо. Наприклад, зрада - безумовно, важке випробування, на переживання якого вам потрібно немало сил. Але, можливо, саме після цього ви переглянули деякі свої цінності, життєві позиції, і в результаті домоглися чогось. Не тільки удачі, але і втрати несуть нам позитивний досвід, і ми цьому так само зобов'язані бути вдячним і.
5
Слідкуйте за своєю мовою і за своїми думками, все це визначає вчинки і в цілому те, як ви дивитеся на світ. Намагайтеся якомога менше мислити і говорити негативно, засуджувати і лаятися. Буде більш правильним, якщо ви приділите увагу тому хорошому, що оточує вас.
6
Регулярний перегляд прожитих днів допомагає оцінити все те значуще і важливе, що було зроблено вами і тими, хто поруч. Ви можете щовечора аналізувати прожитий день або щотижня, виберіть терміни самостійно. Головне, щоб жодне позитивне подія вашого життя і жоден добрий людський вчинок не пройшов повз вашої подяки.
7
Для того, щоб пам'ятати все позитивне в вашому житті, заведіть так званий щоденник подяк. Записуйте туди всі ваші вдалі моменти і думки, а також імена людей, які зуміли сподвигнуть вас на якісь важливі вчинки або самі допомогли в чомусь. Хоча метод і раціоналістичністю, але, таким чином, ви завжди будете знати, кого і за що дякувати. Також, в моменти невдач, ви можете перечитувати свій щоденник і заряджатися позитивною енергією, відчувши на ділі, як ваша письмова подяка наповнює вас силою і впевненістю в завтрашньому дні.