Як наносити правильно туш. Як красиво нафарбувати очі карі.

Довгі пухнасті вії є окрасою особи. Якщо природа наділила вас красивими віями, то вам просто пощастило. Дамам з більш скромними зовнішніми даними доводиться користуватися косметичними засобами. Мало просто нафарбувати вії - наносити правильно туш теж потрібно вміти.
Інструкція
1
Виберіть туш . Визначтеся з маркою туші і з тим, якого ефекту ви хочете добитися - подовження вій, додання обсягу, пухнастості і т.д. Правильно підібрана туш - перший щабель до чарующему погляду. Зверніть увагу на форму щіточки для нанесення туші - вона повинна бути густою і короткою, звуженою з кінця.
2
Визначтеся з кольором туші. Чорні вії прийнято фарбувати чорною або темно-коричневою туш ю, світлі - туш ю з коричневим відтінком. Але ви можете не зупинятися на стандартних кольорах і вибрати кольорову туш .
3
Завийте вії. Скористайтеся щипцями для вій. Вигин додає погляду відкритість і глибину. Щипці доведеться застосовувати кожен раз при нанесенні макіяжу, альтернативний варіант - хімічна завивка. Її проводять один раз в три місяці, а результат - красиво завиті вії без щоденних процедур.
4
Нанесіть туш . Візьміть пензлик і наносите туш у напрямку від століття до кінців вій. Робіть це акуратно, намагаючись не потрапити в очі. Наносити правильно туш - означає робити це в один рух. Рухайте щітку зигзагоподібно, профарбовуючи вії по всій довжині і з усіх боків. Зверніть увагу на куточки очей - часто саме вони залишаються непрокрашенних. Для обробки верхніх вій можна використовувати туші більше, ніж для нижніх. Велика кількість туші на нижніх віях утяжеляет погляд і робить макіяж неохайним, а очі - маленькими.
5
Нанесіть другий шар туші. Туш, нанесена в два або три шари, буде довше триматися. Не чекайте, поки попередній шар висохне - наносите туш на вологі вії. Не забувайте прибирати надлишки туші з щітки для нанесення між шарами.
6
Розділіть вії. Якщо вії злиплися, то розділіть їх за допомогою спеціальної щітки. Не використовуйте для цих цілей гострі предмети - зубочистки, голки і шпильки.