Як не просто влітку.

Медики відзначають, що після закінчення холодів небезпека захворіти на ГРВІ, ангіну, ларингіт, бронхіт та іншими простудними захворюваннями істотно збільшується. Цьому сприяють безліч чинників. Щоб не застудитися влітку, необхідно дотримуватись певних правил безпеки.
Інструкція
1
З настанням стійкої жаркої погоди хочеться пити. Щоб уникнути застуди, не вживайте холодні напої, які продають із стаціонарних холодильників і ємностей. У спеку досить зробити кілька ковтків, щоб потім тривалий час мучитися тонзилітом, ларингітом, бронхітом або ангіною.
2
Для вгамування спраги використовуйте напої кімнатної температури або прохолодний зелений чай з м'ятою, який швидко насичує організм вологою і втамовує спрагу. Не варто зовсім відмовлятися від морозива, але вживайте його маленькими порціями, їжте повільно.
3
Не меншу небезпеку становить кондиціонер. Різкий перепад температури, коли зі спеки доводиться заходити в охолоджене приміщення, сприяє сплеску простудних захворювань. Щоб запобігти захворюванню, не варто охолоджувати приміщення надмірно. Перепад температур повинен бути не більше 5 градусів. Наприклад, якщо на вулиці стоїть 30-градусна спека, в кімнаті має бути не менше 25 градусів. Не сидіть в безпосередній близькості біля працюючого кондиціонера. Якщо ви використовуєте вентилятор, ставте його від себе на відстані трьох метрів.
4
Підбирайте одяг правильно. Не забувайте, що погода може різко змінитися. Якщо ви вранці вийшли з будинку в легкій майці і без парасольки, а в дорозі наскрізь промокли під холодним дощем, це прямий шлях до застуди. Тому завжди носите з собою вітровку і парасолю. Краще нести зайвий пакет, ніж хворіти в саму спеку.
5
У спекотну погоду більшість городян вирушають на міські пляжі, де поспішають поринути в холодну річку чи озеро. Розпалене в поїздці тіло піддається різкому охолодженню - це прямий шлях до простудних захворювань.
6
Щоб не застудитися, не намагайтеся занурити все тіло в воду відразу. Зайдіть у воду по кісточки, окропити, пориньте один раз, постійте кілька хвилин, тільки після цього починайте плавати. Не варто перебувати у воді занадто довго. Для першого разу достатньо 5-7 хвилин. Відразу після купання розітріть тіло махровим рушником, зніміть мокрий купальник.
7
Крім того, не забувайте зміцнювати імунітет. Щодня пийте фреші цитрусові соки, вживайте багато зелені і свіжих фруктів, ходіть босоніж по ранковій росі, приймайте контрастний душ.