Як зробити джем з чорної смородини. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Джем - це желеподібна маса. На відміну від варення плоди в джемі м'які, розвариться, а сироп не відділяється від ягід. Крім того, що цей продукт надзвичайно смачний, він ще й багатий вітаміном С.
Вам знадобиться
    • 1 кг ягід чорної смородини;
    • 1 кг цукру;
    • 0,5 ч.л. винної або лимонної кислоти.
Інструкція
1
Перший способВимойте і простерилизуйте банки, в яких ви будете зберігати продукт. Переберіть чорну смородину. Видаліть плодоніжки. Промийте ягоди в холодній воді і висипте в варильний тазик. Посуд для приготування джему повинна бути з низькими стінками і широким дном.
2
Смородину злегка розімніть, щоб ягоди краще просочилися цукром. Засипте цукром і залиште на кілька годин.
3
Коли ягоди дадуть сік, поставте посуд на слабкий вогонь і варіть до готовності в один прийом, при цьому переривайте варіння на кілька хвилин 2-3 рази.
4
Джем відразу ж після закінчення варіння, в гарячому вигляді розкладіть в стерильні банки, пастеризують і закупорити.
5
Другий способПодготовьте банки і ягоди чорної смородини, як описано в кроці №1. Приготуйте сироп з розрахунку 1 кг цукру на 0,5 л води. Покладіть в сироп ягоди і варіть до згущення. У джем з чорної смородини не потрібно додавати пектин, оскільки ягоди містять його достатньо. Для надання особливого смаку та аромату додайте 0,5 ч.л. винної або лимонної кислоти.
6
Третій способВисипьте смородину в варильний тазик, злегка їх роздавите. Додайте воду і 800 г цукру. Доведіть суміш до кипіння на слабкому вогні. Варіть протягом 15 хвилин. Відставте в прохолодне місце на 8-10 годин. Потім всипте решту цукру і варіть до готовності.
7
Четвертий способРаспарьте смородину в каструлі під кришкою і протріть е через сито. Приготуйте цукровий сироп з 0,5 л води і 500 г цукру. Влийте в нього черносмородиновое пюре і варіть протягом 15-20 хвилин. Потім всипте цукор, що залишився і варіть до готовності.
Корисна порада
Готовність джему можна визначити по тому, як він стікає з ложки, якщо продукт готовий, то він стікає «тонкої ниточкою». Якщо джем остудити, то він буде падати з ложки кусочкамі.Еще один спосіб перевірити готовність джему - капнути на тарілку і остудити. Готовий продукт утворює на поверхні краплі «зморшкувату шкірку». Візьміть краплю джему пальцями, при розтиранні він не повинен до них прилипати.