Як правильно вибрати напутні слова в дорогу.

Коли ви проводжає в дорогу когось із близьких людей, не завжди приходять в голову потрібні слова. А оскільки «довгі проводи - зайві сльози», часто доводиться обмежуватися звичайними «до побачення» і «щасливої дороги».
Інструкція
1
Щоб значно полегшити вибір напуття, згадайте про те, як вам було добре з тією людиною, яка ось-ось відправиться в дорогу. Легка ностальгія, яка послідує за цими спогадами, підкаже вам, як мінімум, слова подяки. Скажіть спасибі за конкретні події, розмови чи вчинки, висловіть надію і бажання незабаром побачити цю людину знову.
2
Якщо ви знаєте про мету від'їзду, обов'язково побажайте її якнайшвидшої реалізації на новому місці. Або, якщо людина погостював у вас якийсь час, а тепер просто повертається додому, побажайте вдалою дороги і успіху в якихось конкретних справах. У кожному разі, від вас не потрібно твори довгою тиради. Два-три пропозиції в якості напутнього слова буде більш ніж достатньо.
3
Формулюйте напуття так, щоб в ньому не було заперечення. Справа в тому, що свідомість людини не сприймає частку «не». Тому якщо ви скажете щось у дусі «Не переживай в дорозі про цю проблему», людина, швидше за все, почне все більше зациклюватися на ній в дорозі. А різниця між «бажаю тобі доїхати без аварій» і «бажаю тобі легкої дороги» очевидна.
4
В православної релігії прийнято давати в дорогу живі допомоги, іконку ангела-хранителя і т.д. Кращим благословенням буде читання однієї з молитов про подорожуючих, наприклад, тропар, глас другий: «Шлях і істина сий, Христе, супутника Ангела Твого рабом Твоїм нині, якоже Товійїних іноді, послі сохраняюща, і неушкоджених, до слави Твоєї, від усякого зла під всякому благополуччі соблюдающа, молитвами Богородиці, Єдиний Чоловіколюбче ». Якщо ви не знаєте жодної молитви, скажіть один раз «Господи, благослови».
5
Іноді краще всяких слів про найголовніше можуть сказати обійми. У них ви можете висловити свої щирі почуття. Обійми допомагають відчути взаємне кохання або близьку внутрішній зв'язок, «розповісти» про подяки, теплих почуттях, якими ви пройняті один до одного, а також «побажати» легкої дороги.