Як видалити родимку.

Якщо вам знадобилося видалити родимку, то в сучасній медицині для цього існує кілька методів.
  1. Одним з них є лазерний метод, що полягає в випаровуванні родимок. У цього методу є істотні позитивні особливості: дуже маленька травмируемой площа та освіта микротромбов найдрібніших судин, зачеплених при операції. Це знищує можливі метастази і сильно зменшує втрату крові. При лазерному методі операція проходить безболісно і швидко. Відновлення шкіри йде високими темпами. При всіх інших способах видалення мається механічний контакт, тому обов'язково з'являється рубець.
  2. Одним з найсучасніших методів є також метод кріодеструкції - впливу на шкіру дуже низькою температурою. Відбувається заморожування і подальше руйнування тканини. Цей метод застосовується без знеболювання, заморожування призводить до оніміння тканин. Позитивною особливістю кріодеструкції є швидкість проведення процедури: від 30 секунд до 2 хвилин.
  3. Позбутися родимок можна і іншими способами. Один з найпоширеніших - електрокоагуляція. При використанні цього методу проводиться припікання родимки високочастотним струмом. При температурі в 800 градусів відбувається згортання білка, шкірна тканина змінює свою структуру і обвуглюється. Місце опіку тромбируются, кровотеча припиняється. Позитивною особливістю електрокоагуляції є можливість контролю з точністю до міліметра глибини впливу. Після операції тканини можна направити на гістологію. Це неможливо при застосуванні кріодеструкції або лазера.
  4. Видалити родимку можна і хірургічним шляхом, хоча цю процедуру намагаються не використовувати. Але в разі необхідності видалення плоских родимок доводиться застосовувати хірургічне видалення. При підтвердженні злоякісного характеру родимки розмір видаляється дерма повинен бути 3-5 см. Це залежить від того, де знаходиться родимка. На обличчі видаляється ділянка повинна бути найменшим. Головний недолік при хірургічному методі видалення - це рубець після операції. Навіть якщо робиться косметичний шов, він все одно помітний.

Якщо ви вирішили позбутися від родимок, ні в якому разі не робіть цього самостійно. Для проведення такої операції обов'язково проконсультуйтеся з дерматологом, а ще краще з онкодерматологу.

Родимки - доброякісні утворення на шкірі. Вони виникають внаслідок накопичення в клітинах шкіри пігменту меланіну. Не завжди родимки додають людині краси. Позбутися від них можна і в домашніх умовах, але в цьому випадку необхідно дотримуватися особливої обережності.
Вам знадобиться
  • - лимон; - Чистотіл; - Часник; - Оцет; - Крейда; - Конопляна олія; - Стебло хлібного колоса.
Інструкція
1
Виведіть родимки за допомогою соку лимона і часнику. Умочіть пензлик або ватний тампон в одну з рідин і помажте освіту на шкірі. Потім таким же чином нанесіть на нього іншу рідину. Дану процедуру слід проводити по декілька разів на день. Згідно з народним повір'ям, цей спосіб дозволяє позбавити від родимки всього за тиждень.
2
Спробуйте застосувати настій чистотілу. Протирайте їм родимку кожен день, поки вона не зникне. За народними рецептами, зібрати сік чистотілу потрібно в перший день молодика, а застосовувати - тільки на другу ніч. Змащуйте родимки соком декілька разів на день. Вважається, що це особливо ефективний засіб проти утворень великих розмірів.
3
Видаліть родимку, використовуючи оцтову есенцію. Дотримуючись обережності, капає по одній її краплині щодня впродовж тижня. Якщо освіта не пройшло, витримайте паузу в декілька днів і повторіть процедуру.
4
Позбавтеся від родимки за допомогою мазі з конопляного масла. Змішайте крейду і конопляну олію в пропорції один до чотирьох. Змащуйте потрібне місце кілька разів на день протягом тижня.
5
Скористайтеся старовинним способом позбавлення від утворень на шкірі. З коренем вирвіть стебло хлібного колоса, уколи кілька разів родимку гострим краєм соломинки і відразу після цього закопайте її в сиру землю коренем вгору. Згідно з повір'ям, коли соломинка згниє, зникне і сама родимка. Замість колоска можна також скористатися сухий билинкою, відірвавши її верхівку.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що медики не схвалюють подібні способи. По-перше, ефективність їх поки не доведена, а, по-друге, при найменшій помилку родимка може переродитися з доброякісного в злоякісне утворення. Якщо вона дійсно вам заважає, краще все ж відвідати фахівця, проконсультуватися з ним і видалити її в спеціалізованому центрі.