Як писати формули в microsoft word.

Практично кожен студент або школяр зустрічався з проблемою, коли, оформляючи лабораторні, контрольні або практичні роботи, була потрібна вставка спеціальних формул. В комплекті Microsoft Office передбачений «Редактор формул», який дозволяє вставляти і редагувати формули в тексті.
Вам знадобиться
  • додаток "Редактор формул"
Інструкція
1
Microsoft Word 2003Прежде все необхідно винести спеціальну кнопку додавання формули на панель інструментів. Для цього клацніть правою кнопкою миші на панель інструментів, а потім виберіть меню "Налаштування". У вікні, виберіть категорію «Вставка», далі знайдіть кнопку «Редактор формул» і перетягніть її на панель інструментов.Также може виявитися, що «Редактор формул» в списку відсутня. Це значить те, що дане доповнення не встановлено в ваш MS Word. Для установки цього додатка, запустіть інсталятор і в категорії «Засоби» виберіть «Редактор формул».
2
Закрийте вікно «Налаштування» та натисніть на кнопку «Редактор формул». В результаті перед вами повинно з'явитися вікно, з якого можна вибрати будь-які знаки, що використовуються при написанні формул (наприклад, дробу, коріння, матриці, ступеня і т.д.).
3
Microsoft Word 2007 у цій версії MS Word додати формули в текст ще легше. Все що вам потрібно - перейти в розділ «Вставка» і натиснути на кнопку «Формула».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xw0GkE1Jayg