Як навчитися кататися на скейтборді. Як правильно стояти і кататися на скейтборді.

Надивившись інтернет-роликів про скейтбординг, багато хто починає марити цим видом спорту, купують дошку, але повторити навіть малу дещицю з відео не можуть. Для того, щоб мрія стала реальністю необхідно довго і багато тренуватися, при цьому починати треба з найпростіших трюків, поступово все більш ускладнюючи їх.
Інструкція
1
Для того щоб вчитися кататися на скейтборді потрібно звикнути до нього, встати так, щоб було зручно. Це можна робити вдома або на вулиці - просто поставте скейт і встаньте на нього, відчуйте дошку, спробуйте переставляти ноги, балансувати, словом управляти дошкою на місці. Перед тим як почати рухатися, з'ясуйте, яка нога у вас опорна. Найпростіше - просто штовхнути м'яч, опорною буде та нога, якою це зробити буде зручніше, тобто на скейтборді вона стоятиме ззаду. У більшості людей опорна, вона ж щелчковая нога - права.
2
Починати кататися краще в місцях, де немає машин і людей, наприклад в парках. При цьому для першого разу краще вибирати рівну поверхню, без ухилів і підйомів. Поставте ногу над передніми коліщатками, а другий, опорної, ногою відштовхніться від поверхні, як тільки дошка рушила, поставте ногу на скейтборд. Спробуйте проїхати на дошці, повністю стоячи на ній, зберігаючи при цьому рівновагу. Щоб скейт не розганяв, опорну ногу відсуньте назад і підсильте тиск на неї.
3
В скейтбординге існує кілька способів зупинки. Найпростіший - зняти опорну ногу зі скейта і гальмувати нею по землі. Однак цей спосіб підходить лише для плоскої поверхності.Другой спосіб - гальмувати п'ятою. Натисніть п'ятою опорної ноги на дошку так, щоб передня частина скейта піднялася в повітря. Підсильте тиск на п'яту, проте не забувайте і про передній нозі, вона все ще має залишатися на дошці.
4
Повороти на дошці бувають різкі і плавні. Починати вчитися повертати краще з плавних поворотів, для цього потрібно висунути ногу і повертати корпус в потрібному вам напрямку. Пам'ятайте, чим сильніше наживати на п'ятку тим гостріше буде кут повороту. Найкраще тренувати такі повороти - кататися навколо якого-небудь предмета.Резкіе повороти здійснюються за рахунок балансування на задніх колесах. Поставте опорну ногу на хвіст скейта, а передню - на ніс, зберігаючи при цьому її положення щодо дошки. Перенесіть більшу частину ваги тіла на опорну ногу одночасно розгойдуйте ніс дошки в різні боки. Розгорніться на скейті так, щоб ноги помінялися місцями. Вчіться робити це на місці, зміщуючи вагу тіла в момент розвороту. При русі повороти виконуються спочатку в одну сторону, потім в іншу.
5
Після того, як ви освоїли катання по прямій на скейтборді. Можна перейти до вивчення трюків. Першим з них повинен стати трюк ol>
Зверніть увагу
Скейтбординг - це вельми травмонебезпечний вид спорту, тому захист тут необхідна, особливо на початкових етапах. Наколінники, налокітники, шолом - обов'язкові елементи обмундирування райдера. Можна також купити захист для зап'ясть, так як падіння на скейті дуже часто призводять до переломів цих суглобів. Не бійтеся падінь. Чим частіше ви падаєте на етапі навчання, тим менше падінь буде в дальнейшем.Обязательно йдіть до лікаря при будь-якій підозрі на травму.Кататься на скейті можна в будь-якому взутті і навіть босоніж, проте райдери використовують спеціальні кеди, які посилені в місцях, найбільш схильних стирання . Таке взуття продається в спеціалізованих скейтерских магазинах.
Катання на скейті - дуже захоплююче заняття. Воно дозволяє не тільки розвивати спритність, підтримувати відмінну фізичну форму, а й виконувати ефектні трюки перед глядачами.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для тренувань. Вам знадобиться рівна дорога, по якій не їздять машини і дуже рідко ходять люди. Хороший варіант - віддалений куточок парку.
2
Навчіться стояти на скейті . Просто стійте на дошці, не намагайтеся котитися вперед або назад. Обережно переставляйте ноги, балансуйте, звикайте до дошки. Згадайте, якою ногою вам легше штовхати м'яч - саме ця нога буде опорною. Встаючи на скейт, опорну ногу слід розташувати ззаду. Спробуйте встати на дошку, правильно поставивши ноги.
3
Почніть повільно котитися вперед. Для цього потрібно опорною ногою злегка відштовхнутися від поверхні, а потім поставити ногу на дошку. Пробуйте доти, поки не відчуєте рух. Котитеся обережно, намагаючись зберігати рівновагу.
4
Навчіться швидко котитися по рівній поверхні і гальмувати. Щоб трохи уповільнити рух скейта, натиснете опорною ногою на дошку. Якщо вам потрібно швидко зупинитися - опустіть опорну ногу вниз, на землю. Спробуйте також загальмувати, натиснувши опорною ногою на дошку так, щоб передня частина скейта піднялася в повітря, а задня торкнулася землі. Тренуйтеся, поки не освоїте всі способи гальмування.
5
Навчіться повертати на скейті . Спочатку слід потренуватися на місці: поставте одну ногу на хвості скейта, а іншу - на носі. Спробуйте балансувати на задніх колесах, піднімаючи передню частину дошки і злегка похитуючи їй вгору і вниз. Коли навчитеся легко балансувати, спробуйте повертати ніс скейта вправо і вліво. Спочатку наведіть скейт вправо і вліво з допомогою ніг, потім спробуйте повертатися всім корпусом.
6
Спробуйте повернути скейт в русі. Спочатку котитеся повільно і робіть невеликі повороти, потім збільшуйте швидкість руху і робіть все більш різкі і швидкі повороти.