Як сушити волосся після купання в морі.

Літо - це пора відпочинку на морі. У більшості випадків жінки готуються до відпустки і зовсім забувають про догляд за собою. Хоча море і сонце - це дуже сильне випробування для всього організму в цілому. Експерти навіть розробили ряд рекомендацій, як потрібно правильно доглядати за собою на відпочинку. Одна з них стосується правил сушки волосся після купання в солоній воді.
Інструкція
1
Відразу ж після купання обполосніть волосся звичайною водою - підійде і бутильована. Необхідно це для того, щоб змити залишки солі з волосся. Після відразу ж надіньте головний убір. Це захистить волосся від вигорання.
2
Якщо волосся у вас довге, це не привід відмовлятися від головного убору. Підійде звичайна косинка, яка волосся і прикриє, і не зімне. Постарайтеся максимально заховати шевелюру під неї. Так ви допоможете зберегти їй живий вигляд.
3
Підберіть рушник для сушки волосся. Воно повинно бути виконане з ворсу, який добре вбирає вологу. В процесі витирання голову сильно не тріть, так ви травмуєте пасма.
4
Сонце волосся сушить, вітер сплутує, тому подбайте про додатковий захист - придбайте м'який шампунь. Він допоможе знизити негативний вплив ультрафіолету і зволожить волосся. Додайте в свою літню програму по догляду за ними - молочко, пінку, мус. Нанесіть їх на локони перед просушуванням і не змивайте.
5
Сушити волосся після купання в морі потрібно тільки після того, як ви їх помиєте і завдасте захисний засіб. Спочатку розчешіть - гребінець повинна бути не травматичною. Щітку вибирайте таку, щоб вона не дряпала шкіру голови і не заплутувала волосся. Під час розчісування локони не смикніть. Беріть пасмо і акуратно ведіть по ній гребінцем. Пару раз перекиньте з руки на руку, щоб наситити волосся киснем. Після, перед тим як надіти головний убір, акуратно можете підколоти невидимками. Тільки несильно, щоб не травмувати. І не переживайте, від південного теплого повітря ваші прядки висохнуть дуже швидко.
6
На морському узбережжі забудьте про фен. Він ще більше пересушить волосся, пошкоджені вітром, сонцем і солоною водою. Тільки природна сушка. Те ж правило стосується так улюблених жіночих прасуванням і плойок. Вони тільки ще більше шкодять волоссю.