Як сушити волосся після купання в річці.

Літо - час активного відпочинку та купання у відкритих водоймах - озерах, річках і море. Деякі люди після купання в річці стикаються з тим, що волосся стає тьмяним і ламким. Уникнути цього можна правильним доглядом і сушінням після річкової води.
Вам знадобиться
  • Два рушники, гребінець, фен, чиста вода.
Інструкція
1
Для початку постарайтеся знайти спосіб промити волосся після купання в річці. Це допоможе швидше висушити волосся, видалить забруднення від річкової води. Крім того, це убезпечить вас від псування волосся. Багато води для цього не буде потрібно. Для каре цілком достатньо літра води, щоб змити можливі забруднення. Мінеральною водою волосся промивати можна. Використовуйте тільки чисту питну воду.
2
Ні в якому разі не розчісуйте мокре волосся, намагаючись струсити залишки води. Не варто сушити волосся над джерелами тепла, наприклад, мангалом, барбекю, багаттям або плитою для приготування їжі.
3
Волосся можна просушити природним способом і за допомогою фена. Швидше за все, поряд з річкою у вас фена не буде. В цьому випадку відведіть волосся на спину і дайте воді стекти з них природним шляхом. Візьміть рушник і акуратно промокніть залишки води на волоссі. Чи не віджимайте волосся і не тріть їх сильно.
4
Тепер Візьміть другий рушник і оберніть його навколо голови. Вважається, що краще всього, якщо волосся буде сохнути природним способом. Але не варто сушити волосся під прямими сонячними променями. Це може не тільки нашкодити волоссю, привести до їх ламкості, пошкодження і истончению, але й викликати сонячний або тепловий удар.
5
Такий метод сушки займе тривалий час. Чим довше волосся - тим довше вони будуть сохнути. Спробуйте прискорити це масажними рухами через рушник.
6
Якщо ж у вас є можливість використовувати фен (наприклад, що підключається до мережі живлення автомобіля), вам все одно доведеться промокнути волосся рушником для видалення води. Після цього нанесіть на волосся спеціальний засіб для захисту від високої температури. Акуратно розчешіть.
7
Розділіть волосся на пасма. Почніть сушку феном з низькою температури. При необхідності поступово додавайте її. При цьому вплив потоком повітря з фена має бути рівномірним. Для цього постійно переміщайте фен уздовж волосся, не затримуючи на одному місці довше одного-двох секунд. Це дозволить просушити волосся швидше, рівномірніше і без шкоди для них. Сушити необхідно по пасмам, а не всю голову відразу.