Як підібрати матеріал для нігтів.

Руки дівчата завжди повинні бути в ідеальному стані. Тому в даний час існує величезна різноманітність косметичних засобів і матеріалів для якісного виконання манікюру. Але, на жаль, не кожна дівчина може самостійно підібрати матеріал, що підходить саме її нігтям.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу тільки хорошим і якісним матеріалам і інструментам. Вони не зламаються і не втратять зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Як правило, такі матеріали коштують трохи дорожче звичайних, але краще переплатити один раз, ніж потім витрачати гроші на відновлення комплекту для манікюру. Особливо ретельно вибирайте пилки для нігтів. Їх має бути багато в вашому наборі, так як саме пилки відіграють велику роль не тільки у створенні, а й у коригуванні зіпсованого манікюру.
2
Для нарощування нігтів вибирайте якісні гелі від перевірених фірм. Нарощування нігтів гелем вимагає величезного терпіння і використання великого асортименту кистей. Кисті повинні бути обов'язково з натуральних матеріалів, а не з штучних. Вибирайте такі матеріали, які не викликають роздратування і алергічних реакцій. Якщо ви виявили, що матеріал, куплений вами, не підходить для вас, то негайно припиніть його використання, не піддавайте своє здоров'я на небезпеку.
3
Вибираючи лаки для нігтів, почніть з огляду написів на тюбиках, вони повинні бути рівними і приклеєні так, щоб не можна було їх зняти. Це також є ознакою якості товару. Лаки бувають глянцеві і матові. Матові завжди надають вашому манікюру елегантність, а глянцеві виглядають дуже вишукано. Визначтеся з тим, для якого випадку вам необхідний той чи інший вид лаку для нігтів, і сміливо приступайте до вибору бажаного кольору.
4
Вибір декоративних матеріалів багато в чому залежить від вашого смаку. Різні стрази, блискітки продаються зараз в спеціалізованих магазинах у величезному асортименті. Дуже популярними є акрилові фарби. З їх допомогою можна створити настільки незвичайний малюнок і здивувати всіх оточуючих чудовим манікюром, а для цього потрібно зовсім небагато фантазії.
Красиві нігті завжди привертають увагу і викликають захоплення у оточуючих. У справі нігтьової архітектури не обійтися без спеціальних інструментів і матеріалів. Правильний їх вибір дозволить якісно змоделювати кожен нігтик.
Інструкція
1
При нарощуванні до натурального нігтя приклеюється пластиковий «подовжувач» (тіпс). Після запиливания форми і довжини нігтьова пластина разом з тіпсом перекривається обраним гелем. Затвердіння покриття відбувається під впливом УФ-променів. Після полімеризації готовий ніготь підпилюється і полірується.
2
Найбільш популярні сьогодні гелі марки FSM, BO, ZO, Giorgio, RuNail, Global, Cappachini. Продукція компаній Lady Victory і IRISK вважається більш елітної, що відбивається на її ціні. Гелеві склади бувають одно-, дво- і трифазними. Однофазний склад представлений єдиним препаратом, одночасно забезпечує зчеплення покриття з нігтьової пластиною, формування і міцність структури. У двофазних складах один препарат відповідає за перші дві функції, другий - за третє. У трифазних - три препарати: зчіплюючий, що моделює і надає міцність.
3
Зверніть увагу на в'язкість гелю, від якої залежать його моделюють властивості. Вона повинна бути оптимальною, оскільки при високій щільності можуть виникнути труднощі з формуванням красивого нігтя, а мала в'язкість призведе до розтріскування гелю і потрапляння його на кутикулу.
4
Пам'ятайте, що про неякісне продукті свідчать наявність неприємного різкого запаху, пожовтіння і сильне подразнюючу дію на шкіру. Ці ознаки спостерігаються в недорогих китайських гелях, в яких присутня метакрилова кислота.
5
безкислотним гелі роблять більш щадне дію. Американські та європейські виробники більш вимогливі до екологічності та якості своєї продукції. До її складу, замість дешевої кислоти метакрилової, входять більш дорогі та якісні компоненти, звідси і солідна ціна.
6
Одночасно якісними і недорогими визнані гелі російського виробництва, наприклад NOGTIKA. Ці безкислотні гелі-лаки використовуються не тільки для моделювання нігтів, але і для покриття натуральних. Для швидкої полімеризації вибирайте відповідну ультрафіолетову лампу і гелі від одного виробника.
7
Врахуйте, що всі матеріали, призначені для нарощування нігтів, є алергенами. Алергічна реакція найчастіше проявляється у вигляді свербіння і печіння навколо ложа нігтя. Для більш дорогих складів, як правило, характерна гипоаллергенность (INFINITI, Astonishing). Однак не слід виключати індивідуальну чутливість до окремих речовин. Навіть при використанні дорогого гелю не можна допускати його контакту зі шкірою та кутикулою.
8
Порівняно недавно використовується метод покриття «живим полімером». Власні нігті під таким покриттям, яке «дихає» і сприяє відведенню вологи і продуктів метаболізму, охороняються від стоншування і осушення. За допомогою живого полімеру можна абсолютно непомітно відновити пошкоджений ніготь, оскільки він не твердіше натуральних нігтьових пластин.