Як навчити кореллу.

Папуги корелла володіють хорошими здібностями до імітації звуків, тому вони легко вчаться вимовляти слова. І хоча їм далеко до чіткого розмови какаду, жако і ара, але все одно приємно чути від вихованця людську мову.
Інструкція
1
Починати навчати кореллу потрібно з раннього віку. Їй створюють комфортні умови утримання, тобто забезпечують збалансованим годуванням, просторою кліткою, дружнім спілкуванням. Щоб птах краще йшла на контакт, а не відволікалася на ігри в клітці з різними предметами, їх прибирають.
2
Спочатку потрібно навчити папугу вимовляти одну фразу. Зазвичай починають з клички. Краще, якщо ім'я вихованця міститиме шиплячі звуки, так як вони легше засвоюються. Кличку вимовляють дуже часто, з часом птах починає її повторювати.
3
Тепер можна навчити папугу говорити більш складні фрази. Наприклад, вітання: «Добрий ранок». А йдучи, можна сказати: «До побачення!». Добре ще підкріплювати слова відповідними звуками клацання замка на двері. Надалі, коли хто-небудь буде заходити в кімнату, папуга відразу ж його привітає.
4
Коли клітку папугу на ніч закривають тканиною, можна одночасно сказати: «Спокійної ночі!». Ця фраза запам'ятається птахові саме завдяки ефекту від затінення світла. І надалі корелла буде завжди бажати спокійної ночі, коли її відправляють спати, закриваючи клітку.
5
Іноді складається враження, що корелла каже розумно, таким ефектом можна здивувати друзів, якщо привчити свою птицю реагувати на яблуко словами: «Дай яблуко!». Зробити це легко, показується папузі яблуко і вимовляється відповідна фраза. Щоб не виробився рефлекс тільки на один колір, яблука міняють.
6
Для того, щоб корелла швидко засвоїла деякі фрази, їх можна записати і давати прослухати папузі до 40 хвилин за одне заняття. Краще в одну запис включати обмежене число різних фраз, інакше в голові у птаха буде плутанина.
7
Корелли - тямущі папуги, вони можуть вивчити навіть цілу пісеньку. Для того, щоб папуга не переплутав, поспішати не треба і вчити краще відразу по 2 куплета. Звичайно, навчити кореллу пісні займе декілька місяців, але зате почути її від вихованця того варто.
8
Ось чого не потрібно робити, так це в присутності папугу вимовляти нецензурні слова. Інакше в один момент вашому важливого гостю папуга висловить свою думку.