Як відкрити купальний сезон.

У містах відкриття купального сезону - захід, до якого готуються задовго. Адміністрація і, зокрема, департаменти розвитку міського господарства щорічно в міжсезоння проводять конкурси на утримання місць відпочинку та купання влітку. Переможець конкурсу наводить порядок на спеціально відведених пляжах, щоб потім після підписання відповідної постанови мера міста офіційно відкрити купальний сезон.
Інструкція
1
До того, як буде офіційно оголошено про відкриття купального сезону у відведених для цього водоймах, купатися заборонено. Перед цим аварійно-рятувальні команди повинні провести водолазні роботи в акваторіях пляжів і очистити дно від битих стекол, гострих каменів, сміття та інших небезпечних предметів. Якщо вам не терпиться залізти у воду до того, як це буде дозволено, ви ризикуєте порізати ногу або вдаритися об який-небудь затоплений предмет. Тому не поспішайте і дочекайтеся відкриття купального сезону.
2
Ви теж можете почати підготовку заздалегідь. Придбайте купальний костюм актуальною в цьому сезоні забарвлення. Фасон вибирайте такий, щоб не дуже було видно недоліки фігури. Також вам буде потрібно головний убір, сарафан і пляжні шльопанці. Придбайте в аптеці або косметичному магазині захисний засіб від яскравих сонячних променів. Такі крему можна вибрати для тіла і для обличчя. У перші дні після відкриття пляжного сезону вам будуть потрібні кошти з максимальним ступенем захисту.
3
У спеціалізованих магазинах, що торгують курортними товарами, є у продажу пляжні сумки, місткі і красиві. Ви можете придбати сумку-трансформер, яка розкладається як підстилка. Якщо такої сумки немає, подбайте про пляжний рушник, який має бути достатньо великого розміру, щоб лежати на ньому було зручно.
4
Вперше після зими прийшовши на пляж, виберіть місце в тіні, обладнаний шезлонгами. У перші день-два краще не сидіти на сонці або посидіти недовго - хвилин 15-20. Цього буде цілком достатньо, щоб засмага «схопився» і шкіра почала темніти, що не згораючи і не червоніючи. Збільшуйте час перебування на сонці поступово, залишаючись під його променями кожен день на 5-10 хвилин довше.
5
Заходьте у воду обережно, особливо якщо вона каламутна - раптом берег був почищений не надто ретельно. Якщо ви невпевнено тримайтеся на воді, не запливайте за буйки і намагайтеся триматися в полі зору рятувальників. Після купання знову нанесіть на обличчя і тіло захисний крем. Будьте обережні і, відкривши купальний сезон, ви будете отримувати від відпочинку на пляжі лише задоволення.