Як правильно вибирати біжутерію.

Одного разу увійшовши в моду, біжутерія істотно потіснила коштовності. Різноманітні кільця, браслети, намиста і сережки носять вдень і ввечері, поєднують з джинсами і дизайнерськими туалетами, передають у спадок або змінюють кожен сезон. Біжутерія може бути різною - головне, вибрати ту, що подобається і підходить саме вам.
Інструкція
1
Цікаві сучасні прикраси шукайте в мережевих магазинах - колекції там оновлюються кожен сезон. Переглянувши асортимент, ви отримаєте уявлення про останні модні тенденції. Не обходить увагою розпродажної стенди - тут можна вибрати дуже цікаві штучки за смішною ціною. Зайдіть в етнічні лавочки - там продають оригінальні прикраси ручної роботи або промислові вироби рідко зустрічаються марок.
2
Стильну біжутерію можна виявити в магазинах одягу. Багато брендів пропонують в сезонних колекціях кілька варіантів браслетів, намиста або брошок. Якщо сучасні прикраси здаються вам занадто буденними, придивіться до винтажной біжутерії. Шукайте її в антикварних магазинах, спеціалізованих салонах і на інтернет-аукціонах. Обов'язково приміряйте витончені вироби початку минулого століття, а також брошки і колечка 30-50-х років. Особливої уваги заслуговують прикраси з бакеліта - такі зараз не випускають і, купивши бакелітову брошка або підвіску, ви станете власницею унікальної речі.
3
Вибираючи біжутерію, віддайте перевагу великим, помітним речам. Багатоярусні намиста різного розміру будуть виглядати краще, ніж тоненька ниточка, що імітує перли, а ефектні великі сережки виглядають симпатичніше класичних простеньких «цвяшків». Не купуйте підробку під натуральні камені і золото - хороша біжутерія заслуговує того, щоб до неї ставилися з повагою.
4
Майте на увазі модні тренди. Сьогодні особливо популярні великі браслети, забавні брошки і великі коктейльні кільця. Обов'язково приміряйте вбрання прикрасу - іноді штучка, симпатично виглядає на вітрині, «губиться» на руці або шиї. Не забудьте перевірити стан речі - чи всі камені на місці, чи немає подряпин і зазубрин на металі і пластиці. Відкрийте і закрийте замки - вони повинні бути справні.
5
Подбайте про власну безпеку. Не купуйте прикраси, що містять нікель - він може викликати алергічну реакцію. Солідні виробники обов'язково вказують інформацію про склад кожної речі. Уважно читайте етикетки, а при необхідності вимагайте у продавця сертифікат.