Як купити квиток на концерт.

В епоху розвитку комп'ютерних технологій та інтернету скачування музики не становить особливих труднощів. Однак прослухавши ту чи іншу мелодію у форматі mp3, виникає невідворотне бажання почути цю музику наживо. Треба йти на концерт .
Інструкція
1
Якщо в поле ваших інтересів - класичні концерт и, то квитки на них зазвичай продаються там, де самі концерт и і проходять , наприклад, в філармоніях. Крім самих квитків, ви знайдете там докладний розклад концерт ов, розклад виступів приїжджаючих колективів і виконавців. Знайти каси неважко: вони зазвичай розташовані в фойє недалеко від входу, або поряд з основним входом в концерт ний зал. Крім того, в касах ви зможете відразу придбати абонемент на цілий цикл концерт ов, що також дуже зручно для любителів класичної музики.
2
Якщо ж класична музика встигла вам три рази набриднути в першому класі музичної школи і тепер ви слухаєте тільки рок, то ви навряд чи направите стопи свої до стін філармонії. Квитки на рок- концерт и часто продаються в досить-таки специфічних місцях. Хоча, якщо ви цікавитеся роком всерйоз, то це не повинно являти собою велику проблему: ви напевно в курсі, де у вашому місті є спеціалізовані рок-магазини. Там, крім футболок з написами "Арія" і "Курт Кобейн", ви зможете придбати квитки на ті рок- концерт и, що матимуть місце у вашому місті.
3
Є і ще одна чудова альтернатива: інтернет-магазини. Просто і зручно. Інша справа, що такі магазини можуть взяти гроші за свої послуги, але ж воно того варте? При купівлі такого квитка онлайн зверніть увагу, яким чином вам видадуть куплений квиток. Великою перевагою інтернет-магазинів є те, що там можна купити квитки на виконавців різних профілів: і на Кипелова, і на Кіркорова, і на що приїхала у ваше місто Мадонну.
4
Щоб придбати квиток на концерт , можна звернутися в спеціалізовані каси. Їх не так багато, як хотілося б, але в деяких містах (наприклад, Москві) вони ще залишилися. Там можна знайти квитки на балет, оперу, драму і між іншим і на концерт и. Звичайно, навряд чи ви зможете там придбати квиток на важкий рок або альтернативу, але якщо вас цікавить менш жорстка музика, ви цілком можете досягти успіху. Також частіше звертайте увагу на афіші, там можна знайти номер телефону, по якому потрібно подзвонити і замовити квиток.
5
Якщо ж вам не пощастило і ви ніде так і не змогли купити заповітний квиточок, спробуйте прийти до місця проведення концерт а в самий день виступу і купите квитки з рук. Може бути, чий-небудь компаньйон моторошно спізнюється, і йти на концерт їм вже не має сенсу, а ви не тільки позбавите людей від необхідності втрачати гроші, а й потрапите на довгоочікуваний виступ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ymMobYP0u2Q