Як позбутися від щік. Як зробити щоки менше.

Повні щоки - це своєрідний ознака молодості і здоров'я особи, на повному обличчі також менш видні вікові зміни. Проте, багато володарки повних щік дуже часто бажають їх позбутися. На сьогоднішній день існує безліч способів зробити це.
Інструкція
1
Заходи позбавлення від щік закладені в самих причинах їх появи, тому необхідно, в першу чергу, стежити за своєю вагою, вживати побільше фруктів і овочів, випрямляти шию, не опускати голову, а під час сну рекомендується підкладати під голову невисоку подушечку або валик під шию.
2
Також існує комплекс спеціальних вправ, які дозволяють позбутися від щек.Вот перше з цих вправ: Прийміть положення стоячи або сидячи, витягніть хребет і шию (високо підніміть голову при цьому), а потім робіть повороти голови почергово в праву і в ліву сторону. Вправа виконується не менше, аніж 20 разів за один підхід і три-п'ять разів на день.
3
Вправа друга: Необхідно сісти за стіл і спертися на його край ліктями, потім підперти підборіддя за допомогою долонь. Намагайтеся нахиляти голову вперед, долаючи при цьому опір рук, а потім постарайтеся розслабитися. Повторюйте дану вправу близько 15 разів.
4
Так само корисно виконувати самомасаж щік кілька разів за день.В можете використовувати для цього два масажних прийому: l) пересувайте з невеликим натиском великі пальці, починаючи від нижньої щелепи і рухаючись до вушних раковин; 2) ніби поколачивающими нижню частину щік легкими і швидкими рухами кінчиків пальців.
5
Хороших результатів ви можете добитися, застосовуючи і водні процедури (у тому числі компреси). Вранці і ввечері можна протирати щоки холодною водою, краще спеціальним настоєм з трав, який можна при бажанні виготовити в домашніх умовах (в настій може входити ромашка, звіробій, м'ята, чистотіл, шавлія, деревій або липовий цвіт). Якщо готуєте його будинку, то пам'ятайте, що на 1 столову ложку необхідно півтори склянки окропу; наполягати такий розчин необхідно 20-25 хвилин. Не забувайте, що зберігатися настій може в холодильнику протягом лише трьох днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oZxKvRjunIw
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що м'язи відновлюють свій тонус в плині приблизно трьох тижнів, тому чекати результату раніше цього терміну не варто.