Як правильно зволожувати шкіру.

Шкіра обличчя просить зволоження цілий рік. Влітку її сушить сонце, взимку вона втрачає вологу від холоду. А якщо ви живете у великому місті, проблема зневоднення стає ще гостріше. Тому вибір зволожуючого засобу для шкіри обличчя і правильне його використання завжди актуальні. Отже, вам потрібно зволожити зневоднену шкіру? Це просто!
Інструкція
1
Вибирайте натуральні засоби. Чим менше хімічних компонентів в косметичному продукті - тим він екологічніше і здоровіше.
2
Не лінуйтеся читати анотацію: що обіцяють виробники, за рахунок чого досягається зволожуючий ефект і наскільки глибоко вплив косметичного засобу? Продукт, зволожуючий тільки поверхневі шари шкіри, не дасть стійкого ефекту - вибирайте засіб, який проникає до глибоких верствам епідермісу.
3
Зволожуйте шкіру на всіх етапах турботи про неї. Перший етап - очищення. Використовуйте гель і молочко з ефектом зволоження. Потім тонізує шкіру за допомогою зволожуючого тоніка. І, нарешті, використовуйте зволожуючі креми.
4
Все зволожуючі засоби - від етапу очищення до моменту цілеспрямованого зволоження - повинні добре поєднуватися між собою. Ідеально, якщо це буде спеціальна зволожуюча серія від одного виробника.
5
Мінімізуйте ваші зусилля і витрати: вибирайте креми, які не тільки зволожують, але і вирішують персональні проблеми вашої шкіри - сухість, жирність, вікові зміни тощо.
6
Слідкуйте за новинками. Дослідники постійно знаходять нові рішення, удосконалюючи косметичні продукти. Наприклад, компанія Yves Rocher випустила гамму Hydra Vegetal. Всі продукти в ній - рослинного походження, є засоби для очищення, тонізування та догляду. А також передбачений окремий зволожуючий крем для кожного типу шкіри.
7