Як включити фоновий режим. переклад стільникового телефону в фоновий режим.

Розробники iPhone свідомо відмовилися від можливості функціонування програм у фоновому режимі. Однак користувачам таке рішення явно не до душі, тому для згортання вікон програм в IPhone була придумана спеціальна утиліта.
Вам знадобиться
  • - апарат iPhone;
  • - утиліта Backgrounder;
  • - комп'ютер для синхронізації з телефоном.
Інструкція
1
Дану програму можна встановити з Sydia. Відкрийте її, введіть у поле пошуку слово Backgrounder. Дана утиліта є абсолютно безкоштовною.
2
Також ви можете скачати її на комп'ютер за допомогою інтернету. Для цього помістіть її інсталятор в папку, в якій вона і буде встановлена. Ні в якому разі не рухайте папку: iPhone при наступній синхронізації не зможе ідентифікувати місцеположення програми.
3
Підключіть мобільний апарат до комп'ютера, потім синхронізуйте його за допомогою iTunes. Завантажте утиліту в iPhone в ручному режимі. Після її завантаження в телефон не варто шукати іконку серед інших значків. Backgrounder не має інтерфейсу, а тому свою присутність неможливо позначає. Для перевірки працездатності завантаженого продукту відкрийте будь додаток.
4
Для згортання вікна відкритої програми потрібно натиснути на кнопку Home і утримувати її близько 3 секунд. На екрані ви побачите повідомлення типу Backgrounder enabled (утиліта запущена). Можете запустити ще яке-небудь додаток і спробувати згорнути його віконце.
5
Щоб розгорнути вікно програми, що працює у фоновому режимі, також утримуйте кнопку Home 3-4 секунди. Тоді на екрані з'явиться повідомлення дещо іншого змісту: Backgrounder disabled (утиліта зупинена).
Зверніть увагу
Продовжувати працювати у фоновому режимі здатні не всі програми. Наприклад, якщо ви будете закачувати відео з YouTube і активуєте фоновий режим, закачування не перерве, однак і тривати вона не буде. Коли ви вийдете з фонового режиму, завантаження продовжиться з того місця, на якому і зупинилася в момент згортання вікна.
Корисна порада
Дуже зручно використовувати утиліту Backgrounder при роботі з програмами для швидкого обміну повідомленнями - так званими інтернет-месенджер. Справа в тому, що оповіщення приходять, навіть якщо вікно програми згорнуто. Гри так само можна переводити в фоновий режим без жодних проблем.