Як відігріти лобове скло.

Як приємно в мороз сісти в теплий салон автомобіля і відразу поїхати. Однак доводиться по 20-30 хвилин гріти машину і грітися самим, ходячи навколо неї колами. Та ще й лобове скло може прогріватися довше, ніж весь салон. Але якщо заздалегідь підготуватися до холодів, то у вас звільниться пара вільних хвилин, а сідати ви вже будете в теплий, прогрітий автомобіль.
Інструкція
1
Для холодної пори року встановіть сигналізацію з функцією дистанційного запуску двигуна. Така функція дозволить вам заводити автомобіль, не виходячи з дому, за допомогою брелока сигналізації. Якщо машина стоїть далеко від дому, на парковці або в гаражі, встановіть GSM-модуль, який дозволити вам передавати команди автомобілю по телефону. В цьому випадку ви не будете залежати від радіуса покриття вашої сигналізації. Вона буде вас «слухатися» скрізь, де є сигнал стільникового зв'язку. Після автозапуску двигун працює протягом 20 хвилин, а потім автоматично глухне, якщо ви не прийшли і не вставили ключ в замок запалювання. Ви можете встановити режим повсякчасного прогрівання двигуна, що особливо актуально в дуже сильні морози.
2
Якщо в бажанні удосконалювати автомобіль ви зупинятися не хочете, встановіть вітрове скло з електрообігрівом. Такі скла ставляться на місце штатних і мають блок розжарювання і реле. У зручному місці ви можете поставити кнопку підігріву лобового скла і вибирати інтенсивність і зону нагріву. При цьому такі скла нічим не поступається заводським за якістю і тривалості експлуатації.
3
Проводьте профілактику обмерзання скла. Для цього напередодні морозів або на ніч нанесіть на скла засоби, що перешкоджають утворення льоду («Антилід», «Антіледін»). Такі заходи гарантовано рятують від інею і невеликого обмерзання. Але якщо піде сніг і буде перепад температур, скло все одно замерзне.
4
Видаліть полій зі скла за допомогою автомобільних засобів - «Размораживатель стекол» та ін. Вони являють собою флакон з розпилювачем, який містить хімічні реактиви (гліцерин, спирт і і т.д). Досить розпорошити такий склад рівномірно по склу та почекати кілька хвилин. У цей час сніг і лід вступлять із засобом в реакцію і просто почнуть танути.