Як підготувати дитячу ялинку до Нового року.

Діти сприймають Новий Рік як частина справжнього дива. І, щоб новорічне диво сталося по всьому його канонами, вам доведеться добре продумати новорічний захід. Постарайтеся використовувати якомога більше елементів тематичного свята.
Вам знадобиться
  • Папір, ручка, костюми, музика.
Інструкція
1
Найголовніший і важливий атрибут цього свята - сама зелена красуня. Дістати ялинку можна самостійно, отримавши ліцензію на вирубку. Є й інший варіант - придбайте її на ялинковому базарі. Якщо ви є захисником природи, купіть штучне дерево. Гроші на купівлю повинні входити в суму, яку ви розраховуєте витратити на свято. Після установки їли спантеличте прикрасою самої представниці хвойних і залу для проведення торжества. Це завдання доручіть учасникам свята, дітям подобається таке заняття.
2
Вигадуйте сценарій свята, відштовхуючись від віку учасників. Маленьких дітей не варто заплутувати складним сюжетом і включати багато рухливих ігор. Чим старше хлопці, тим «прикольніше» можуть бути жарти у сценарії. Якщо своїми силами придумати героїв і слова не виходить, зверніться до збірників з варіантами урочистостей або залезьте в інтернет. Після підготовки роздайте ролі і проведіть кілька репетицій, підберіть костюми і грим (якщо потрібно). Подбайте про музичному супроводі, включіть в трек-лист не лише пісні про зиму і Новий рік, а й прості заводні композиції в якості фону до ігор. Певні треки знадобляться і для позначення виходу кожного персонажа.
3
Також вам знадобиться людина, яка вчасно включить всі композиції. Він повинен обов'язково бути присутнім на репетиціях. Бажано працювати з мікрофонами, тому що іноді буває складно перекричати натовп хлопців. Виділіть час на налаштування обладнання під кожного учасника урочистості індивідуально.
4
Оповістіть про захід заздалегідь шляхом розклеювання оголошень, оповіщення по радіо та інше. Вкажіть точний час і місце проведення свята. Придумайте, хто буде зустрічати дітей і розставляти їх біля ялинки. Далі працюйте по написаним сценарієм, а якщо щось піде не так, як гадалося, - імпровізуйте!