Як бути завжди веселим.

Як набридає щоранку підходити до дзеркала і бачити там бліду, заспаний, злегка пом'яту фізіономію. А адже так хочеться знову стати бадьорим і веселим, енергійним, притягнуть не співчутливі погляди колег і рідних, а зацікавлені і захоплені. Навіть здорова людина не буде виглядати щасливим, якщо не навчиться бути веселим. Так-так, бути веселими й життєрадісними вчаться. Неможливо бути веселим кожну хвилину, але змінити своє ставлення до життя можливо. Для цього потрібно терпіння, самодисципліна і бажання.
Інструкція
1
Так як радість викликають мозку певні гормони, то потрібно виробити викликати у себе звичку думати про щось хороше. Наприклад, брати улюблений фотоальбом і розглядати його, як би проживаючи тільки найприємніші моменти заново.
2
Заведіть щоденник, в якому будуть записуватися тільки ваші особисті досягнення, світлі і смішні моменти життя, що сподобалися анекдоти. Відкривайте щоденник в той момент, коли депресія знову надумає пред'явити права на вашу душу. І ви зрозумієте, що нічого не змінилося в вас самому, в радісному і успішному людині. Це допоможе вам відштовхнутися від гнітючої вас ситуації і поглянути на неї з гумором.
3
Якщо навіть вам зовсім не до веселощів, посміхайтеся через силу кілька хвилин в день.Наш мозок влаштований так, що, встановивши одного разу зв'язок між хорошим настроєм і посмішкою, якщо ви почнете посміхатися, коли вам сумно, він почне шукати причину вашого доброго настрою, і, будьте впевнені, найдет.Еслі вам ніяково, виконуйте вправу, стоячи біля вікна. Можете уявити себе актором, якому потрібно зіграти радість. Вся поза повинна говорити: «Я щасливий!». І поступово, невдавана радість почне наповнювати ваше тіло та думки.
4
Вигадуйте неординарні і смішні варіанти виходу з різних ситуацій.
5
Виконуйте звичну роботу з фантазією і дещицею гумору.
6
Чи не нервуйте, якщо хтось не поділяє вашу точку зору, спробуйте змінити ситуацію на свою користь за допомогою гумору, гарного настрою.
7
Кожен день робіть собі і близьким маленькі подарунки, сюрпризи. Тільки не занадто їх балуйте, а то потім вони просто почнуть вимагати подарунків, як ніби ви їм їх зобов'язані дарувати. Щоб навколишні зустрічали вас з радістю і підтримували ваш позитивний настрій, посміхайтеся їм самі.