Як можна використовувати фотоефекти для фотографій.

Для обробки фотографій за допомогою пакетів GIMP і Photoshop необхідно володіти навичками використання цих програм. До того ж, ручне редагування знімків займає багато часу. Тому іноді буває раціональніше обробляти зображення автоматично, за заданими шаблонами, за допомогою спеціалізованих додатків і сайтів.
Інструкція
1
Найпоширенішим з фотографічних спецефектів можна назвати сепію. Щоб ним скористатися, не потрібно нічого, крім практично будь-якого цифрового фотоапарата або телефону з камерою. Просто включіть в ньому відповідний режим зйомки - і не забути його вимкнути, коли захочеться знову фотографувати в кольорі. Але даний ефект не завжди імітує стару фотографію правдоподібно. Знімок перестає бути кольоровим, але на ньому не з'являється віньєтування (зменшення яскравості від центру до країв), а також подряпини, майже завжди присутні на фотопапері.
2
Одним з найбільш вдалих програм для отримання фотографічних спецефектів є Instagram. Спочатку воно було доступне лише користувачам iPhone, але нещодавно був розроблений варіант цієї програми і для Android. Вона дозволяє автоматично обробляти фотографії прямо в момент зйомки або додавати ефекти до вже наявних знімків. Майже всі фотоефекти в цьому додатку призначені для імітації плівкової фотографії. Серед них - і вельми правдоподібні подряпини, і виньетирование, і легке порушення балансу білого. Якщо у вас є iPhone або телефон з Android, скачайте програму, відповідно, з App Store або Google Play. Запустивши програму, зареєструйтесь, і кожен з оброблених знімків ви зможете тут же завантажити на сервер Instagram або в фотоальбоми деяких соціальних мереж. А якщо необхідно зберігати результати обробки локально, вам підійде інша, також безкоштовна програма - Pixlr-o-Matic.
3
Для отримання фотоефектів на комп'ютері (або телефоні з браузером) можна скористатися послугами сайту Photofunia. Перейшовши на нього, перш за все, виберіть на сторінці одну з вкладок. За замовчуванням відкрита вкладка Effects, в якій зібрані варіанти незвичайних колажів. Тут ви можете помістити своє обличчя в космічний скафандр, на рекламний щит або в добротну раму для картини. А переключившись на вкладку Lab, можна перетворити зображення в полароїдний знімок, картину маслом, акварельний або штриховий малюнок. Зрозуміло, не забута і імітація плівкової фотографії. Виберіть бажаний ефект, завантажте знімок, і незабаром ви зможете скачати результат обробки. Головне - зберегти його під іншим ім'ям, щоб не втратити оригінал.
4
Сайт Rol>
Зверніть увагу
Обов'язково користуйтеся безлімітним доступом в інтернет.
Колись різних фотоефектів можна було домогтися лише за допомогою певного виду плівки, розчину для проявлення і об'єктивів. Тепер є множин способів перетворити ваше фото на витвір мистецтва.
Застосовувати фотоефекти до фотографій можна трьома способами - безпосередньо при зйомці, вручну в графічному редакторі або використовуючи готові шаблони і програми. Практично на будь-якому цифровому фотоапараті, включаючи камери на телефоні і вебки, є кілька вбудованих фотоефектів - сепія, чорно-біла зйомка, іноді негатив. Щоб скористатися ними, досить вибрати потрібний режим в меню камери. На телефонах часто є і набір рамок для фотографій. Правда, якість таких знімків зазвичай страждає. Користувачам iPhone і Android доступно ще одне популярний додаток для обробки та обміну фотографіями - Instagram. У ньому до знімків можна застосувати різні колірні фільтри. Якщо ви користуєтеся для обробки фотографій редактором Photoshop, то ваші можливості майже безмежні, потрібно тільки правильно їх іспользовать.Напрімер, щоб зробити фото чорно-білим, відкрийте потрібний знімок і виберіть Image-Adjustments-Hue/Saturation («Зображення» - «Налаштування» - «Насиченість») і виберіть Desaturate («Знебарвлення»). Там же ви можете затонувати фотографію будь-яким кольором, отримати сепію і безліч інших ефектів. Спробуйте застосувати популярний нині ефект так званої «ванільною» фотографії. Для цього виберіть не дуже темний знімок. Створіть кілька нових шарів - Layer-New layer («Шар» - «Новий шар»), кожен залийте яким-небудь яскравим кольором - блакитним, рожевим, зеленим, жовтим. Встановіть режим змішування шару Exclusion («Виключення») і поставте прозорість 5-20%. Загалом-то, в Photoshop можливо добитися будь-якого ефекту, перетворивши звичайну фотографію в щось абсолютно приголомшливе. Правда, професійні фотографи зазвичай обмежуються простий кольорокорекцією. Існує безліч онлайн-сервісів для застосування рамок, шаблонів і ефектів. Наприклад, на сайті FunnyPhoto. Там ви зможете вибрати потрібні вам фільтри і рамки (всього близько 500). Для цього спочатку виберіть потрібний ефект, а потім завантажте потрібне фото. Те ж можна зробити на сайті Photonomica і на багатьох інших - просто наберіть в пошуковику запит «фотоефекти онлайн». Правда, деякі сайти залишать на ваших фото свій копірайт. До слова, часто застосування до фотографій рамок і шаблонів може розцінюватися як відсутність смаку, так що будьте обережні. Ви можете завантажити програми для фотоефектів, легші, ніж Photoshop. Наприклад, є дуже гарна програма Boxoft Photo Magic Maker. У ній безліч фільтрів і простий інтерфейс, а до однієї фотографії можна застосувати відразу кілька ефектів.