Як правильно вибрати крем для засмаги.

Навіть взимку не зникає можливість мати бронзовий тон шкіри, але все ж немає нічого кращого, ніж природне сонячне загар в літній період. Вирушаючи на пляж, не варто забувати про заходи безпеки і кремі для засмаги, який допоможе вам уникнути сонячних опіків. Запасіться завчасно сонцезахисними засобами.
Інструкція
1
Отже, щоб правильно підібрати крем для засмаги, слід знати власний тип шкіри. До першого типу можна віднести білосніжну, часто з веснянками і рожевим відтінком. Така шкіра швидше не загоряє, а згоряє моментально. Тому в даному випадку без крему на пляжі не обійтися. Для такого типу шкіри підійде крем з найвищим ступенем захисту від сонця - SPF 30. Засоби з найменшим фактором захисту не врятують від опіків.
2
До другого типу відносяться володарі світлої шкіри, деколи з наявністю веснянок, мають світле волосся, зелені або сірі очі. Без крему можна перебувати на сонці всього лише п'ятнадцять хвилин, не отримавши сонячних опіків. У перший час рекомендується використовувати засоби зі ступенем захисту SPF 30 або SPF 20, а коли отримаєте невеликий загар - SPF 8 або SPF 10.
3
До третього типу відносяться люди з карими очима і темно-русявим або каштановим волоссям, їх шкіра має смаглявий відтінок. Такі отримують загар шоколадного і золотистого відтінку. Шкіра не згорає протягом тридцяти хвилин перебування на сонці. У перший тиждень відпочинку на пляжі використовуйте крем із ступенем захисту SPF 15, далі підійде SPF 8 або SPF 6.
4
Четвертий фототип - темноокі і смагляві брюнети. Вони можуть безбоязно засмагати на сонці без будь-яких засобів і, не боячись отримати сонячний опік, протягом сорока хвилин. У перший час відпочинку захищайте свою шкіру кремом зі ступенем захисту SPF 10, потім - SPF 6.
5
Засоби для засмаги бувають хімічними і мінеральними. Мінеральні креми містять в своїй основі масла і трави, а хімічні - заводську синтетику. Фільтри теж різні, одні лише відображають ультрафіолетові промені, інші ж здатні запобігати випромінювання в абсолютно нешкідливе тепло. Тому рекомендується купувати крем з наявністю мінеральних компонентів, адже хімічні здатні викликати подразнення шкіри.
6
Перевірте крем на алергенність, так ви зможете уникнути негативних наслідків. Нанесіть невелику кількість засобу для засмаги на внутрішню частину ліктьового згину або зап'ясті, якщо протягом години з'явилося неприємне печіння, свербіж або шкіра почала червоніти - відмовтеся від покупки крему, він вам не підходить.
7
При виборі крему зверніть увагу на його термін придатності, тому що прострочене засіб здатний принести значно більше шкоди, ніж його відсутність. Якщо ви плануєте не тільки засмагати, а й купатися, виберіть водостійкий крем, який буде більш терпимо до вологи і не так швидко змиється. Корисні властивості - стійкість до поту і піску.