Як вибрати дизайнера для створення ландшафту на ділянці.

Мрію про індивідуальний житло вдається втілити в життя все більшому числу городян. Вони купують земельні ділянки і будують на них власні будинки за унікальними проектами. Але територія навколо будинку вимагає не менше уваги, ніж внутрішнє планування та оформлення приміщень. І тут необхідно вибрати дизайнера для створення ландшафту на ділянці, що враховує особливості розташування будинку та рельєф прилеглої до нього місцевості.
Інструкція
1
Багато будівельних фірм пропонують дизайнерські послуги в комплексі виконуваних робіт. Велике число ландшафтних дизайнерів приймають замовлення на індивідуальне проектування. Але кількість не завжди означає якість, і справжні професіонали залишаються на вагу золота. Вибираючи фахівця, віддайте перевагу тому, хто має відповідну вищу освіту, а, значить, володіє теоретичними знаннями, які на практиці дозволяють уникнути елементарних помилок.
2
Якщо вам попався талановитий дизайнер-самоучка, професійно працює на високому рівні, насамперед ознайомтеся з його портфоліо. У ньому мають бути представлені ескізи, проектна документація і фотографії тих об'єктів, які були ним виконані. Багато хто з дизайнерів мають свій власний фірмовий стиль, тому вже по портфоліо вам буде зрозуміло, чи підійде вам цей фахівець, і чи збігаються у вас з ним погляди на прекрасне.
3
Оцініть підхід дизайнера до проектування ландшафту вашої ділянки. Первісна проектна та ескізна документація повинна бути виконана на високому професійному рівні, з використанням сучасного програмного спеціалізованого забезпечення. Креслення та ескізи не повинні бути оформлені на зошитових аркушах. Ескізи повинні давати уявлення, як буде виглядати ділянку з різних точок. Схеми і креслення повинні бути зрозумілі будівельникам, які будуть втілювати проект у життя.
4
Не останнє значення має і взаєморозуміння замовника і проектує ландшафт дизайнера. Це не повинні бути діалоги двох глухих людей, коли прохання одного і доводи іншого не враховуються співрозмовником. Дизайнер повинен враховувати ваші побажання, і не втілювати в життя без узгодження з вами ті ідеї, які прийшли йому в голову. У випадку, коли висловлена вами прохання не може бути реалізована, він повинен зуміти аргументовано довести вам це.