Як завести нових друзів. же не бути нудним.

Деякі люди з різних причин опиняються в вакуумі без спілкування. Старі зв'язки втрачені, а нові так і не створені. У такій ситуації потрібно зайнятися пошуком нових друзів, завести яких не так вже й складно.
Інструкція
1
Будьте відкриті. Якщо ви будете ходити по місту з опущеною головою, сидіти в кафе, не піднімаючи очей від ноутбука, і грубо відповідати на запитання незнайомців, - це призведе до того, що ви ще довгий час будете самотні. Відкрийтесь назустріч новим друзям, частіше вибирайтеся з дому, налаштувавшись на спілкування з незнайомими людьми.
2
Позбавтеся від стереотипів. Не варто шукати нових друзів, орієнтуючись на людей з минулого. Так ви намагаєтеся захистити себе від того, щоб впустити у своє життя щось незвичайне. Навіть якщо люди схожі зовні або мають схожість в характері, ви все одно не зможете замінити їх один одним. Тому не відштовхуються від уявлень про колишніх друзях, прагнучи знайти нових.
3
Не намагайтеся відгадати думки співрозмовника. Не варто додумувати щось за нього. Наприклад, в середині розмови вирішувати, що ви йому не сподобалися, і він нізащо не стане з вами дружити. Віддайтеся спілкуванню і не терзайте себе думками про невдачу. Зрештою, мила бесіда без продовження стосунків стане ще одним кроком на шляху до вдосконалення навичок спілкування.
4
не налаштовуйтесь на неуспіх. Вірте в себе, свою привабливість і інтерес, який ви представляєте для оточуючих. Тільки так ви зможете залучити до себе нових друзів.
5
Відкривайтеся новим знайомим. Не бійтеся говорити про себе, ділитися почуттями та емоціями. Якщо ви самі не розповісте цього, нові знайомі ніколи не дізнаються, що ви, наприклад, є пристрасним шанувальником йоги і віртуозно готуєте французькі страви.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ngAfdziEwJE
Зверніть увагу
Знайшовши нового приятеля, розвивайте стосунки, не пускаючи їх на самоплив. Пропонуйте допомогу, будьте ініціатором зустрічей, частіше зідзвонюйтеся і головне - будьте щирі у спілкуванні.
Корисна порада
Відвідуйте різні місця, де можна знайти союзників з тими ж інтересами. Виставки, арт-кафе, магазини та інші місця, які залучають вас, так само тягнуть та інших людей, з якими ви маєте всі можливості подружитися.