Як підключати колонки до підсилювача. Як підключаються дроти акустики до підсилювача.

Щоб підключити колонки до підсилювача, потрібно замінити стандартну заводську акустичну проводку потужнішою. Для цієї мети використовується акустичний кабель перетином 2х1,5мм із смугою вздовж однієї жили, так як штатна акустична проводка виконана проводами меншого перетину і володіє опором, на якому загубиться 30% потужності, смуга потрібна для визначення полярності підключення.
Вам знадобиться
  • Купити відповідний підсилювач відповідної потужності, динаміки і комплект силових і акустичних кабелів. Силовий кабель перетином 8мм відмінно підійде для харчування підсилювача 4х50Вт і 15мм для підсилювача 4х100Вт. Акустичні кабелі повинні бути не менше 2х1,5мм, крім того, знадобиться запобіжник, розрахований на струм до 60А і утримувач для нього, так само знадобляться лінійні дроти і керуючий провід.
Інструкція
1
Штатну проводку можна не видаляти, вона не заважає, її треба відключити, можливо, вона стане в нагоді для інших цілей, наприклад, підключити стоп-сигнал, додаткові покажчики повороту. Відключивши штатну акустичну проводку, приступаємо до протяжке нового акустичного кабелю. Для затяжки в двері, використовуємо тонку сталеву дріт. Провід бажано затягувати всередині штатної гофри. Так не буде помітно, що з машиною щось робили, а з іншого боку, фірма-виготовлювач подбала про траєкторію розкладки джгута проводів. Затягнутий у двері дріт потрібно закріпити так само, як був закріплений штатний провід, тоді він прослужить дуже довго. Усередині салону машини, акустичний провід бажано укласти в один джгут із загальною проводкою. Закінчивши одну двері, можна ставити динамік на підготовлене місце і підключати у відповідній полярності.
2
Штатну проводку можна не видаляти, вона не заважає. Її треба відключити, можливо, вона стане в нагоді для інших цілей, наприклад, підключити стоп-сигнал, додаткові покажчики повороту. Відключивши штатну акустичну проводку, приступаємо до протяжке нового акустичного кабелю. Для затяжки в двері, використовуємо тонку сталеву дріт. Провід бажано затягувати всередині штатної гофри. Так не буде помітно, що з машиною щось робили, а з іншого боку, фірма-виготовлювач подбала про траєкторію розкладки джгута проводів. Затягнутий у двері дріт потрібно закріпити так само, як був закріплений штатний провід, тоді він прослужить дуже довго. Усередині салону машини, акустичний провід бажано укласти в один джгут із загальною проводкою. Закінчивши одну двері, можна ставити динамік на підготовлене місце і підключати у відповідній полярності.
3
Знімаємо переднє сидіння, підкладаємо під килимок лист фанери товщиною 10мм. До нього буде кріпитися підсилювач за допомогою саморізів. Поклавши підсилювач на його майбутнє місце, ставимо сидіння назад і пробуємо, щоб при пересуванні сидіння, воно не зачіпало за корпус підсилювача.
4
Якщо все нормально, приступаємо до висновку силового проводу живлення підсилювача в моторний відсік. Для цього в передній стінці кузова свердлимо отвір 16 мм і в нього вставляємо гумове кільце з отвором для дроту. Протягуємо дріт і підтягуємо його до плюсової клеми акумулятора.
5
Прикріплюємо по всій довжині до джгута проводки або за допомогою кліпс для кріплення проводів до кузова і підключаємо до плюсової клеми акумулятора. Біля клеми, треба встановити силовий запобіжник, який врятує машину при короткому замиканні на іншому кінці дроту.
6
Виводимо плюсової силовий провід до силової колодці підсилювача і підключаємо його. Далі, підключаємо силовий мінус. На відміну від силового плюса, його не треба так далеко тягнути. Його досить з'єднати з кузовом автомобіля болтом М6 в найближчому зручному місці і не забути зчистити на місці контакту фарбу, а то вона є хорошим ізолятором.
7
Коли провід буде приєднаний до кузова, головку болта з боку вулиці треба покрити шаром герметіка.Теперь, підключаємо акустичні дроти відповідно до схеми, намальованої, на акустичній колодці і підключаємо керуючий і лінійні дроти. Підключаємо їх до магнітоли, перевіряємо, як працює, налаштовуємо підсилювач і ставимо сидіння на місце.
Підсилювачі потужності звукової частоти, виконані у вигляді окремих блоків, проектують так, щоб вони допускали підключення будь-яких відповідних за параметрами колонок сторонніх виробників. Вони обладнуються спеціальними клемами, допускають підключення кабелів без застосування штекерів.
Інструкція
1
Використовуйте для підключення колонок до підсилювача кабель достатнього перетину. Спочатку виміряйте опір акустичної системи звичайним омметром, не торкаючись при цьому клем і щупів щоб уникнути впливу напруги самоіндукції. Дізнайтеся з інструкції до підсилювача або з інформації на його задній стінці, яку потужність він розвиває при навантаженні з таким опором. Якщо вказано, що опір ваших колонок для підсилювача занадто мало, скористайтеся іншими.
2
Розрахуйте струм, який проходитиме через кабель. Для цього скористайтеся наступними співвідношеннями: U = IR; U = P/I, звідси P/I = IR, P = (I ^ 2) R, I ^ 2 = P/R, отже: I = sqrt (P/R), де I - сила струму в кабелі, А , P - вихідна потужність підсилювача, Вт, R - опір колонки, Ом.
3
Кабель використовуйте обов'язково мідний і багатожильний. Практика показує, що спеціальні дорогі акустичні кабелі покращують звучання незначно, тому якщо ви не є аудіофіли, використовуйте звичайний кабель, наявний у продажу в магазині електроустановочнихвиробів. Його перетин виберіть відповідно до таблиці: http://www.eti.su/articles/kabel-i-provod/kabel-i-provod_32.html. Заздалегідь виміряйте відстані від підсилювача до кожної колонок. В магазині попросіть відрізати кабель з деяким запасом по довжині.
4
З кожною з сторін зачистите обидві жили кабелю на довжину близько 8 мм, після чого залудити, щоб провідники краще трималися в затисках клемників. Ізоляцію однієї з жил позначте червоним фломастером з обох сторін (для пошуку протилежного кінця тієї ж жили використовуйте омметр). Якщо ізоляція проводів різнобарвна, маркувати дроти не потрібно.
5
Обесточьте підсилювач. Щоб вставити жилу в клеммник, відтягніть пластмасовий важіль в сторону, протилежну отвору для провідника, вставте провідник, а потім повернете важіль на місце. Керуючись мітками або квітами ізоляції, в залежності від типу кабелю, з'єднайте червону і чорну клему підсилювача з клемами колонки, що мають ті ж кольору. Якщо полярність переплутати, колонка не зіпсується, але може помітно погіршати стереоефект або впасти гучність.
6
Підключивши обидві колонки, включите підсилювач і бажаний компонент стереокомплексів, після чого перевірте роботу акустичних систем.
Зверніть увагу
знеструмлюють обладнання перед будь-якими операціями з кабелями.