Як в Opera заблокувати рекламу. Як прибрати рекламу з веб сторінок в опері.

Рекламні елементи в сторінках веб-сайтів створюються з використанням різних технологій - вбудованих JavaScript-, Java- або flash-сценаріїв, HTML-коду, зовнішніх скриптів і т.д. Частина з них може бути визначена і заблокована вбудованими засобами браузера Opera, розширеннями для нього або самостійними додатками.
Інструкція
1
Вбудовані в браузер засоби захисту від реклами включають блокувальник спливаючих вікон. Варіанти поведінки Opera при спробі веб-сторінки відкрити таке вікно можна задати через панель налаштувань браузера - відкрийте його сполучення клавіш Ctrl + F12 або вибором пункту «Налаштування» у розділі «Налаштування» меню програми. Ця команда викликає панель установок браузера з активною вкладкою «Загальні», в середній секції якої, під написом «Вкажіть, як чинити з спливаючими вікнами», розміщений потрібний список, що випадає. Виберіть у ньому один з чотирьох варіантів і натисніть кнопку OK.
2
В Opera передбачений і спрощений варіант вибору блокування спливаючих вікон. Натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + F12 і під сплив контекстному меню виберіть одну з чотирьох верхніх рядків - вони дублюють пункти з впадающего списку, описаного в попередньому кроці.
3
Установки браузера дозволяють відключити обробку JavaScript- і Java-сценаріїв, які часто використовуються для виведення в сторінки рекламних елементів. Щоб перейти до цих налаштувань, натисніть клавіші Ctrl + F12, виберіть у панелі, що відкрилася вкладку «Розширені» і в лівій колонці клікніть напис «Вміст». Для відключення JavaScript-сценаріїв приберіть відмітку в полі, яке так і позначено - «Увімкнути JavaScript». Обробка Java вимикається зняттям позначки в полі «Включити плагіни». Щоб зафіксувати зміни, натисніть OK.
4
Для блокування реклами можна використовувати і додаткові модулі, встановлювані в браузер - плагіни. Якщо ви вирішите скористатися цим способом, в попередньому кроці, не знімайте другу мітку (у полі «Включити плагіни»). Список доступних плагінів розміщений на власному сайті Opera - розкрийте в меню браузера розділ «Розширення» і виберіть рядок «Вибрати розширення», щоб перейти на відповідну сторінку. У розділі «Інструменти» каталогу плагінів підберіть найбільш підходящий - наприклад, це може бути AdBlocker, посилання на інформаційну сторінку якого наведена нижче. Завантаження та встановлення розширення здійснюється натисканням великої зеленої кнопки «Додати до Opera».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eS7UX89jA8E