Як вибирати машинки з радіоуправлінням. Як дізнатися обсяг двигуна.

Машинка з радіоуправлінням, як і будь-яка інша іграшка, повинна, перш за все, приносити дитині радість. Тому так важливо при виборі машинки враховувати не тільки вік малюка, але і його звички та уподобання, щоб іграшка стала по-справжньому улюбленою.
Інструкція
1
Виберіть тип двигуна машинки. Іграшка може працювати на електриці або використовувати справжню систему внутрішнього згоряння, що робить іграшкову машинку схожою на справжній дорослий автомобіль. Машинка з електричним двигуном коштує дешевше і добре підходить дітям молодшого віку, оскільки нею простіше управляти. До того ж вони не виділяють вихлопів, тому їх можна використовувати в закритих приміщеннях.
2
Визначтеся з необхідними можливостями управління машинкою. Одні іграшки, більш дешеві, можуть рухатися тільки вперед і назад, чого цілком достатньо для маленької дитини. Дітям же старшого віку така машинка з радіоуправлінням швидко набридне, тому для них краще вибирати з тих моделей, які можуть не тільки їздити, а й повертати в різні боки, що надасть дитині повну свободу дій під час гри.
3
Підберіть модель іграшкового автомобіля. Найчастіше зустрічаються гоночні машинки, підходящі для їзди по рівних поверхнях в квартирі або на спеціальних трасах, і оснащені значних розмірів колесами позашляховики з великим кліренсом, здатні подолати всілякі перешкоди і добре пристосовані для їзди на вулиці. Окрема група радіокерованих машинок включає в себе різноманітну будівельну техніку, яка може зробити гру дитини більш цікавою, додати в неї елемент творчості і творення.
4
Зверніть уваги на тип джерела енергії. Якщо не збираєтеся дуже часто використовувати іграшку, можна вибрати машинку з радіоуправлінням, працюючу від звичайних батарейок, яких в економному режимі повинно вистачити достатньо надовго. Для частих і тривалих же ігор значно вигідніше придбати модель, яка живиться від акумуляторів. Їх можна буде підзарядити за допомогою спеціального пристрою, і машинка виявиться знову готової до гри.