Як поставити драйвери для звукової карти.

Установка програмного забезпечення та драйверів - це першочергова задача, яку слід виконати після інсталяції операційної системи. Нерідко драйвери доводиться оновлювати при заміні обладнання або підключенні нових пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Інсталяційний диск;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Основна частина звукових карт може бути поділена на три категорії. В стаціонарних комп'ютерах можуть використовуватися дискретні внутрішні плати. В мобільних ПК практично завжди встановлені інтегровані чіпи. Рідше можна зустріти зовнішні плати, що підключаються до порту USB. Для початку з'ясуйте тип обладнання.
2
Якщо ви тільки що придбали і встановили внутрішню або зовнішню плату, вставте в привід комп'ютера інсталяційний диск. Відкрийте вміст накопичувача, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Запустіть файл-додаток з назвою Setup.
3
Встановіть програмне забезпечення і перезавантажте комп'ютер. Перевірте можливість використання звукового адаптера.
4
За відсутності зазначеного DVD-диска або в разі використання звукової карти, інтегрованої в материнську плату, виконайте пошук драйверів в інтернеті. З'ясуйте назву моделі звукової карти. Це можна зробити, вивчивши написи на корпусі пристрою.
5
Перейдіть на сайт виробника потрібного обладнання. Заповніть поле пошуку, ввівши в нього найменування звукової карти (материнської плати). Дочекайтеся відкриття списку доступних додатків. Виберіть ту програму, яка розроблена для операційної системи, встановленої на вашому ПК.
6
Скачайте вбрання програмне забезпечення. Встановіть його, використовую стандартний метод інсталяції. Якщо звукова плата не запрацювала відразу після завершення установки ПО, перезавантажте комп'ютер. Перевірте правильність підключення акустичної системи.
7
Запустіть довільний програвач мультимедійних файлів. Активуйте відтворення музичної композиції. Налаштуйте параметри роботи звукової карти. Для цього виберіть призначення активних портів і встановіть потрібний режим еквалайзера.