Як знайти прошивку для телефону Nokia. чи потрібна прошивка мобільника.

Основою будь-якого мобільного телефону є його прошивка і, для більш «розумних» телефонів, операційна система. Але, якщо ОС часто сама оновлюється, то нову прошивку необхідно шукати і встановлювати вручну.
Вам знадобиться
  • Підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для пошуку нової або старої (для перепрошивки) прошивки телефону, необхідно точно знати його модель і версію встановленої в даний момент прошивки. Все це для телефонів Nokia можна дізнатися, набравши в полі введення номера абонента код * # 0000 #. В інформації, що з'явилася знаходимо модель (зазвичай в першому рядку, наприклад, Nokia 7500) і версію прошивки (зазвичай виглядає так: v05.20 - версія прошивки, рядком нижче дата релізу прошивки і її тип, наприклад, RM-249).
2
Якщо модель вашого телефону одна з останніх - свіже ПО можна виявити на офіційному сайті Nokia - http://www.nokia.com/ru-ru/support/downloads/.Просто виберіть свій телефон. Ви побачите версію останнього актуального ПО (прошивки) і інструкцію, як цю прошивку встановити (посилання на програму для оновлення і т.д.). Якщо ваш телефон не знайшовся на оф. сайті, спробуйте пошукати його в запропонованому архіві (з'явиться кнопка «Подивитися в архіві»), раптом пощастить і там знайдеться прошивка, а не тільки керівництво користувача.
3
Для більш старих моделей прошивку доведеться шукати на неофіційних сайтах. Знайти не так важко, відповідний запит в будь-якому пошуковику видасть безліч потрібних посилань. Найпопулярнішими неофіційними сайтами з офіційними прошивками для Nokia є http://allnokia.ru/firmware/і http://soft-nokia.ru/proshivki-dlya-nokia.html. Файли на обох сайтах ідентичні, вибирайте будь-хто.
4
Прошивки на неофіційних сайтах найчастіше представлені просто списками (як на вищезазначених). Тому, щоб знайти прошивку для потрібного апарату - використовуйте пошук по сторінці. Натисніть на сторінці зі списком прошивок CTRL + F і введіть в з'явилося поле шукану модель телефону, потім натисніть Enter і необхідна прошивка опиниться в центрі екрану і виділиться. Якщо згадка моделі зустрічається кілька разів на сторінці сайту, натисніть кнопку «Наступне» на панелі пошуку, поки не дійдете до моделі в самому списку.
Зверніть увагу
На просторах інтернету безліч аматорських, неофіційних прошивок для телефонів. При установці, дані прошивки можуть змінити телефон до невпізнання і додати багато корисного функціоналу, а можуть і повністю «вбити» ваш мобільний. Будьте обережні і встановлюйте дане ПЗ на свій страх і ризик.
Корисна порада
У багатьох телефонах Nokia є вбудований функціонал оновлення прошивки («Оновлення телефону»). Знайти його можна в меню, точне розташування залежить від конкретної моделі.