Як перенести домен на хостинг. Як перенести свій домен на інший хостинг.

Перенесення домену на хостинг задача поширена. Спочатку сайт може не мати хостингу в мережі інтернет та тестуватися на локальній машині. Може бути і така ситуація, при якій поточний хостинг перестав влаштовувати власника сайту. Перехід на фінальну стадію тестування, збільшення навантаження або обсягу відвідувачів - все це може стати причиною виникнення необхідності перенесення домену на новий хостинг.
Вам знадобиться
  • Доступ до панелі управління поточного хостингу, доступ в адміністраторську панель нового хостингу, надійний доступ в інтернет, комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Насамперед (якщо домен переноситься з локального сервера, де раніше не було доступу в інтернет), переконайтеся, що цільове доменне ім'я вільне для реєстрації та зареєструйте його.
2
Основне, що необхідно зробити перед будь-якими критично важливими операціями з доменом - резервне копіювання. Необхідно скопіювати всі файли сайту на локальне сховище або в нову директорію на поточному сервері. Крім того, обов'язково варто створити резервну копію бази даних, якщо сайт для своєї роботи використовує таблиці баз даних. Крім файлів самого сайту можна також скопіювати файли налаштувань поточного сервера або перенести їх вміст, щоб не проводити повторне настройку цільового сервера.
3
Наступним кроком в процесі переносу домену стане рішення формальних питань. Якщо домен вже оформлений у одного з реєстраторів, то буде потрібно оформити заявку в службу підтримки. В заявці вам необхідно буде висловити своє бажання перенесення домену до нового реєстратора. Службу підтримки цільового реєстратора також слід повідомити про ваше бажання перенести домен на делегування до них. Відповіддю на ваші заявки будуть докладні інструкції щодо дій з вашого боку.
4
Після рішення формальних питань, в панелі управління вашими доменами нового реєстратора необхідно буде вказати DNS-сервера компанії-хостера, де розташовуватимуться файли сайту з цікавлять вас доменним ім'ям. На цільовому хостингу слід провести розпакування резервної копії. Налаштування хостингу потрібно буде виконати аналогічно тим, що були на початковому (локальному) хостингу.
5
Процес перереєстрації DNS-серверів може зайняти від декількох годин, до декількох днів. Для того щоб відвідувачі домену благополучно переходили на нову адресу, необхідно налаштувати переадресацію зі старого хостингу.
Зверніть увагу
Якщо поточний хостинг паче не буде вам доступний, обов'язково збережіть у вигляді скріншотів або записів всі його налаштування.
Корисна порада
При створенні резервної копії файлів і таблиць сайту враховуйте форма даних, в якому буде створена резервна копія. Використання формату даних цільового хостингу істотно заощадить час.