Як визначити розмір кільця на палець.

Перш ніж вибрати кільце, необхідно точно знати його розмір . На перший погляд, це дрібниця, однак, так може здатися лише спершу. Насправді в процесі може відкритися безліч нюансів, які зажадають детального роз'яснення того, як визначити розмір кільця. Тому для того, щоб підібрати прикрасу ідеальне за всіма показниками, вам знадобиться деяка корисна інформація.
Інструкція
1
Надійний і найпростіший спосіб підібрати кільце по розмір у номер один - це на один день "перекваліфікуватися в злочинця" і непомітно взяти одне з кілець вашої другої половини, а потім віднести його в ювелірний магазин. Там ювелір без праці допоможе дізнатися розмір кільця, а вам залишиться тільки не забути його.
2
Якщо ж перший спосіб вам абсолютно не підходить, є можливість вчинити по-іншому: спочатку візьміть кільце і папір, а потім ручкою обведіть на папері внутрішню сторону кільця. Або просто згорніть аркуш паперу в трубочку, просуньте в кільце і переконайтеся, що папір щільно прилягає до контуру кільця, закріпіть паперову трубочку. В такому випадку фахівець також зможе вам допомогти вибрати відповідне по розмір у кільце.
3
У цій нелегкій ситуації врятувати вас можуть і подруги вашої коханої. Проте краще переконайтеся заздалегідь, що та, яку ви обрали для «секретної місії», дійсно зуміє зберегти все в таємниці і бува не розбовтає про подарунок.
4
Якщо перераховані вище способи вам не підходять, тоді залишається лише примірка. Візьміть якесь кільце своєї половинки і приміряйте його на свій палець ; потім відзначте (або просто запам'ятайте) те місце, де кільце на вашому пальці сидить дуже щільно. Потім вам доведеться тільки попросити ювеліра обміряти ваш палець в тому місці і, нарешті, визначити розмір кільця.