Як знайти ресторан у Києві для весілля.

Весілля - важливий і відповідальний крок для молодят, який має на увазі під собою купу клопотів і проблем. Однією з них є пошук відповідного для торжества ресторану, втім, знайти підходяще місце досить просто, особливо якщо мова йде про ресторанах столиці України.
Інструкція
1
Визначтеся з кількістю запрошених гостей і родичів, а також з сумою, яку ви готові витратити на торжество. Якщо мова йде про скромний святі з малою кількістю присутніх, ви можете орендувати невеликий ресторан з помірними розцінками, так ви зможете заощадити енну суму грошей. Але якщо ви, навіть за найскромнішими підрахунками, очікуєте більше п'ятдесяти гостей, краще подумати про більш просторому і, відповідно, більш дорогому варіанті.
2
Уточніть список наявних в Києві ресторанів. Зробити це можна за допомогою інтернету, наприклад, сайт Gorod.kiev.ua пропонує користувачам досить точну інформацію про всі підприємства (в тому числі і ресторанах), зареєстрованих на даний момент в столиці України. Також ви можете скористатися послугами інформаційно-довідкової служби «Укртелеком», для цього достатньо, перебуваючи в Києві, зателефонувати на номер 170.
3
Оберіть ресторан, який найбільше влаштовує вас, уточніть його адресу і телефон. Потім зв'яжіться з адміністратором і обговоріть можливість проведення весілля. Спільними зусиллями сформуйте меню майбутнього свята і схему розсадження гостей. Проконтролюйте, щоб загальна вартість послуг ресторану (приготування страв, сервірування столів, обслуговування і т.д.) не перевищила запланований вами бюджет. Ви можете домовитися з рестораном про закупівлю власних продуктів для урочистого вечора і тим самим знизити свої витрати.
4
Відвідайте ресторан разом з передбачуваним провідним торжества. Продумайте можливі конкурси та ігри так, щоб гостям було комфортно в них брати участь, і щоб вони довго не засиджувалися на місці. Тамада повинен добре орієнтуватися на території ресторану, і знати в обличчя обслуговуючий весілля персонал, так буде простіше і йому, і вам.