Як навчитися красиво ходити.

Багато жінок не знають, як правильно і красиво ходити. Одні ходять широким кроком, інші дрібочуть, треті вертять стегнами, четверті підстрибують на ходу. Навчившись правильної красивою ході, ви тим самим можете приховати недоліки і вигідно підкреслити достоїнства вашого тіла. Красива хода додасть вашим рухам легкість і граціозність, а також викликатиме захоплення чоловіків.
Інструкція
1
Модельна хода, якої навчають професійних манекенниць, виглядає шикарно на подіумі, але в повсякденному житті вона виглядатиме недоречно і навіть вульгарно. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як зробити гарну ходу на кожен день. Основа красивої ходи - це правильна постава. До речі, правильна постава, по-перше, підкреслить вашу красу, а по-друге, корисна для здоров'я в цілому. Під словом "постава" мається на увазі звична поза, а також манера триматися в положенні стоячи і сидячи. Тому для початку оціните свою поставу, стоячи перед дзеркалом. Якщо ви тримаєте голову і спину прямо, ваша грудна клітка піднята, а живіт не випинається, то у вас правильна постава. Інший спосіб - притулитися спиною до стіни. Правильна постава - коли ваші потилицю, плечі, сідниці, п'яти туляться до стіни.
2
Якщо ж ні, то позбутися сутулості вам допоможе секрет східних красунь. Як відомо, жінки Сходу відрізнялися граціозною ходою і прекрасною поставою в чому через те, що носили глечики з водою на голові. Так що, навчитися ходити з прямою спиною можна, якщо час від часу ходити по квартирі з книгою на голові. Природно, притримуючи її, щоб вона не впала. Або виконуйте спеціальні вправи для гарної постави.
3
З приводу правильної постави ще один маленький рада. Навчившись тримати голову, плечі і спину прямо, зберігайте тіло підтягнутим, але розслабленим. Так як, напружуючи тіло, щоб тримати поставу, жінка може з боку виглядати, як ніби вона проковтнула осиковий кіл. Оскільки хода багато в чому залежить від постави, напруга постави тут же передається і ході.
4
Тепер перейдемо безпосередньо до створення красивої ходи. Тренуватися правильно і красиво ходити можна вдома або, наприклад, по дорозі на роботу. При цьому, вирушаючи на роботу, виділіть собі час на дорогу з запасом, щоб йти не поспішаючи. При правильній ході носки трохи розгорнуті в різні боки, а ваші п'яти йдуть як би по одній прямій. При цьому не потрібно крокувати подіумної "вісімкою", в звичайному житті це виглядає негарно. Також не варто широко ставити ноги при ходьбі, якщо, звичайно, ви не прагнете ходити чоловічий ходою.
5
Ще один важливий нюанс: при ходьбі спочатку вперед рухається нога, і потім корпус. Якщо навпаки - то хода буде ніби ривками. Тоді як красива хода повинна бути плавною, граціозною і неквапливої. Уникайте також іншої помилки, коли при кожному кроці ви починаєте злегка підстрибувати.
6
Крок повинен бути не широким, але і не дрібочучим (якщо, звичайно, ви не прагнете мати ходу "а-ля Мерилін Монро"). Довжина правильного кроку повинна бути дорівнює довжині вашої босої стопи.
7
Тепер про те, як правильно і красиво ходити на високих підборах. Поширені помилки: ставити ступні носками всередину, а не нарізно (від цього ноги виглядають клишоного); при ходьбі наступати на носок або відразу на всю стопу (потрібно ставити ногу спочатку на п'яту); ходити в туфлях на шпильках на напівзігнутих ногах. Зверніть увагу: нога, на яку ви переносите центр ваги, повинна бути прямою. Найлегше ходити на шпильках тим, хто має достатньо сильні м'язи ніг. Тому, якщо вам важко ходити на взуття з високим каблуком, почніть з невеликого каблука і поступово переходите на більш високий. Або можна вчитися ходити на каблуках потроху - наприклад, якщо йдете в найближчий магазин. Інакше з незвички вашим ногам буде важко. Намагайтеся тільки не ходити на шпильці занадто багато, т.к. тривале носіння взуття з високим каблуком може викликати варикоз вен на ногах.
8
Часто негарна неправильна хода, а також сутулість розвиваються від внутрішніх комплексів і невпевненості в собі. Спробуйте такий прийом: уявіть, що ви - граціозна кішка або пантера. Ви не думаєте про те, наскільки правильно ви ходите і рухаєтеся, як виглядає ваша хода. Ви просто відчуваєте своє тіло, і воно слухається вас. Ви просто насолоджуєтеся кожним рухом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nPdL6fP3fMk