Як підібрати засіб від укусів комах.

Укуси комах можуть зіпсувати настрій кому завгодно. Вони не тільки доставляють безліч неприємних відчуттів, а й несуть певну небезпеку для здоров'я. Запобігти атаку комарів, гедзів, мошок і кліщів можна, правильно підібравши ефективний засіб від укусів комах.
Інструкція
1
Намагайтеся купувати засоби від укусів комах в аптеках. В них продаються тільки сертифіковані товари, що пройшли особливий дерматологічний контроль.
2
При виборі засобу від укусів комах особливу увагу зверніть на назву його виробника. Віддайте перевагу репеленти відомої торгової марки, ніж тій, назва якої ви чуєте вперше. Найбільш популярними є засоби захисту від комах таких фірм, як «Москитол», «Gardex», «ДЕТА».
3
Зверніть увагу і на форму випуску кошти від укусів комах. Найбільш безпечними для людини вважаються емульсії, лосьйони, креми і олівці, наносяться безпосередньо на шкіру. При цьому виключається ймовірність потрапляння їх в очі та дихальні шляхи. Їхній головний недолік полягає в тому, що ці кошти швидко стираються з шкіри. Крім того, при рясному потовиділенні дію препаратів знижується.
4
А ось найефективнішими репелентами є аерозолі та спреї, призначені для обробки відкритих ділянок тіла і одягу. Їхній головний мінус - неможливість обробки обличчя і висока ймовірність потрапляння активної речовини репелента в дихальні шляхи.
5
Обов'язково ознайомтеся зі складом кошти від укусів комах. Одним з інгредієнтів кожного репелента є діетілтолуамід - речовина, що відлякує комах.
6
Якщо вам необхідно вберегтися від укусів комах на короткий час (1-1,5 години), віддайте перевагу засобу з низькою концентрацій активної речовини (7-10%). Для захисту від кліщів краще використовувати репелент, в складі якого міститься не менше 20% Діетілтолуамід. Дитяче засіб для захисту від укусів комах повинно містити не більше 15% активної речовини.
7
Перш ніж нанести засіб від укусів комах на відкриту ділянку тіла, перевірте шкіру на можливість виникнення алергічної реакції. Нанесіть репелент на внутрішню сторону зап'ястя і протягом 10-15 хвилин спостерігайте за реакцією. Якщо роздратування не з'явилося - сміливо використовуйте обраний засіб для захисту від комах.