Як створити групу в фейсбуці. додати групу в facebook.

Соціальні мережі стали найважливішою складовою життя сучасної людини. Більшість з нас проводять в них більшу частину свого часу. Осередками соціальних мереж є групи або спільноти. Розглянемо, як створити свою групу в найбільшій соц.сети - Facebook.
Інструкція
1
Спочатку вам необхідний аккаунт в самому Facebook. Зареєструватися можна за тією ж посиланню, по якій ви заходите на сайт (форма праворуч) - http://www.facebook.com/.
2
Після реєстрації та заповнення анкети, натисніть на сторінці вашого профілю кнопку «Створити групу».
3
Заповніть форму, що з'явилася: введіть назву вашої групи, виберете перших учасників і налаштуйте доступ до вашої нової групі. Натисніть кнопку «Створити».
4
З пропонованих іконок виберете одну, більш підходящу для вашої групи і натисніть кнопку «Ок».
5
Група створена. Тепер нова група буде вказана у вашій графі «Групи». Після створення, відкриється головна сторінка групи, в якій розташований функціонал наповнення групи контентом: написати повідомлення, завантажити файл, розмістити фото або відео, задати питання.
6
Набудуємо новоспечену групу. Перейдіть на вкладку «Інформація» і натисніть на текст «Додати опис». Після додавання опису натисніть «Зберегти».
7
У вкладці «Заходи» можна створювати події для учасників групи: зустрічі, сходки, святкування.
8
У вкладках «Фотографії» та «Файли» відображаються всі фото і файли, які були завантажені в групу.
9
За вкладками розташовані інші настройки групи. Графа «Повідомлення» регулює відображення повідомлень про події в групі (включення/відключення, настройка категорій повідомлень, виду повідомлень).
10
Шестерня праворуч від повідомлень відповідає за загальні налаштування спільноти. Натиснувши на неї, ви зможете створити захід, організувати чат з групою, додати групу в обране і редагувати. Так само в цій панелі можна поскаржитися на чужу групу або вийти з неї.
11
Право шестерні, розташована ікона лупи - пошуку по групі.
12
Під вищепереліченими іконками розташована форма пошуку нових людей в вашу групу. Введіть адресу електронної пошти та пароль від неї. Соціальна мережа знайде людей в Facebook, орієнтуючись на контакти у вашій пошті.