Як знайти ігри на телефон.

Комп'ютерні ігри з кожним днем стають все популярнішим. Число їх фанатів росте. До деяких пір у них був лише один мінус - їх не можна було взяти з собою, тому що не у всіх були портативні приставки. Тепер же все змінилося, у кожного є мобільний телефон, на який можна встановити сотні ігор з тисяч існуючих.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - інформація про вашому мобільному
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначити, ігри якого типу підтримує ваш телефон, так як на більшості сайтів з іграми вони розділені по платформах. Якщо у вас відносно новий і не найдешевший мобільний з великою кількістю різноманітних функцій (робочі столи, гаджети, велике меню, тонка настройка інтерфейсу, різноманітні протоколи передачі даних і т.п.), то, скоріше за все, на ньому є якась певна операційна система - Symbian (тільки Nokia), Android, Windows, Blackberry, Bada. Назва ОС часто пишеться на корпусі телефону або ж частому миготить у компонентах інтерфейсу апарату. Достовірно платформу телефону можна дізнатися, знайшовши характеристики свого мобільного в інтернеті (найзручніше це зробити на http://market.yandex.ru). Якщо ж у вас мобільний середнього класу або ж куплений давно, то вірогідніше, що ніякої ОС на ньому немає, і будуть працювати тільки java-ігри. Так само, на більшості сайтів вам необхідно буде знати розмір екрану вашого телефону.
2
Визначивши платформу телефону, дотримуйтесь на один із сайтів, який пропонує мобільні ігри для вільної закачування або покупки (достатньо лише набрати в пошуковику «гри для мобільного телефону/»). Один з найпопулярніших, зручних і надають гри на будь-який смак, а так само безкоштовний сайт - http://game.mob.ua/. На ньому вам навіть не потрібно знати інформацію з першого кроку, досить знати модель телефону. Вибирайте виробника і модель в панелі праворуч, і сайт сам підбере відповідні для вашого телефону гри. Інший популярний сайт, що пропонує безкоштовну закачку мобільних ігор - http://mobigama.ru/, тут вже трохи незручно, вам самим доведеться знайти ігри саме для вашого апарату, але вибір великий і знайдеться багато. В основному java-ігри.
3
Знайшовши вподобану гру, вам лише залишається завантажити відповідні файли (jar, jad) для екрану з відповідним дозволом, перенести їх на телефон і запустити. Крім завантаження на комп'ютер, на багатьох сайтах (перший сайт з другого кроку в їх числі) існує можливість завантажити файли прямо на телефон, використовуючи інтернет з'єднання мобільного. Це реалізовано за допомогою звичайних посилань або QR-кодів.
Зверніть увагу
Чи не для всіх телефонів необхідний файл jad.
Корисна порада
Особливу увагу до збору інформації, описаного в першому кроці, варто приділяти при покупці ігор, тому що, буде дуже прикро, якщо куплена гра не запуститься.