Як встановити веб-браузер Axis. веб-браузер axis скачати.

Axis - це браузер, розроблений інтернет-компанією Yahoo. Він спеціально орієнтований на мобільні пристрої, що працюють на платформі Apple iOS, тобто, на планшети iPad і смартфони iPhone.
Інструкція
1
У даного інтернет-браузера є кілька відмінних особливостей. По-перше, Axis дозволяє користувачеві здійснювати пошук, не перериваючи перегляд поточної сторінки. Потрібно просто вводити в рядок пошуку свій запит, а результати вже відкриються в окремому вікні. Вони будуть представлені разом з невеликими зображеннями знайдених сторінок.
2
Наступна функція браузера Axis - це синхронізація між різними пристроями для користувача даних (наприклад, закладками, списком переглянутих сторінок, а також ресурсів, які необхідно відвідати пізніше).
3
Axis, хоч і призначений для мобільних пристроїв, є повнофункціональним браузером. Він підтримує всі сучасні стандарти CSS, HTML і JavaScript. Крім того, розробники планують випустити версію, яку можна буде встановити на пристрої на базі Android.
4
Крім цього браузер Axis може бути інтегрований і в деякі настільні браузери, а саме в Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari і Microsoft Internet Explorer.
5
Завантажити цей додаток користувачі iPhone або iPad зможуть через спеціальний сервіс Apple iTunes. Варто відзначити, що установка Axis є безкоштовною.
6
Якщо ви ще не користувалися iTunes, скачайте цю програму з офіційного сайту компанії Apple і встановіть на свій комп'ютер. Для цього введіть у рядок пошуку адресу http://www.apple.com/downloads/. Далі виберіть той тип операційної системи, на якій працює ваш комп'ютер, а потім натисніть на кнопку «Завантажити».
7
Далі необхідно буде зареєструватися в системі. У процесі вам доведеться заповнити угоду користувача, а також невелику форму. У ній потрібно вказати деякі дані: прізвище, ім'я, дату народження, адресу електронної скриньки, пароль, номер мобільного телефону, адресу проживання. Також слід встановити питання і відповідь на нього.
Відома пошукова інтернет-компанія "Yahoo!" недавно представила свій новий продукт Axis. Браузер призначений для мобільних пристроїв, що працюють на платформі Apple, а також для всіх настільних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер Axis.
Інструкція
1
Компанія "Yahoo!" бажає, щоб проект Axis повторив популярність браузера Google Chrome, який був створений теж розробниками пошукової системи. Основний напрямок нової програми - активно розвиваються мобільні операційні системи iOS компанії Apple. Для стаціонарних комп'ютерів передбачено випуск програми у вигляді надбудови для поточного браузера системи.
2
Великою перевагою браузера Axis буде можливість виконання пошуку, не відриваючись від перегляду вже відкритої вкладки. Після виклику пошукового рядка і введення певного запиту перед вами з'явиться невелике вікно-мініатюра сторінки із знайденими результатами.
3
Для настільних комп'ютерів спеціальна надбудова дозволить управляти результатами пошуку, тобто змінювати позиції місцями, задавати певний порядок (результати виводяться у вигляді горизонтальної лінії і змінюються простим перетягуванням мишею). Незважаючи на нововведення, будуть також доступні колишні способи управління та навігації.
4
Ще одна корисна функція - можливість синхронізувати закладки, переглянуті сторінки, паролі і т.д. Подібні сервіси є вже в інших популярних браузерах, наприклад Mozilla Firefox, Google Chrome.
5
Браузер для мобільних пристроїв включає в себе повну підтримку таких стандартів, як JavaScript, HTML5 та CSS3. Розробники обіцяють в недалекому майбутньому оновити дистрибутив, щоб додаток можна було інсталювати на пристрої на платформі Android.
6
Завантаження браузера Axis для мобільних пристроїв здійснюється через сервіс Apple iTunes. Надбудову ж можна завантажити з офіційного сайту "Yahoo!". У список підтримуваних браузерів входять наступні інтернет-переглядачі: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome і Apple Safari.