Як вибрати музику на

Новий рік - свято, до якого діти і дорослі готуються з великим піднесенням. Щоб створити атмосферу урочистості, хтось використовує нарядні костюми, хтось готує різноманітні ігри та конкурси, а комусь достатньо просто лише вибрати відповідне музичне супровід.
Інструкція
1
Навряд чи ви захочете, щоб музика грала головну роль в вашому святі, перекриваючи слова всіх присутніх. Тому її звучання повинне бути досить тихим, але в той же час її має бути чутно. Вона повинна стати таким собі фоном для вашого застілля, повинна налаштовувати на позитивний лад, щоб ви в цей вечір змогли забути про всі свої турботи.
2
Щоб підібрати музичний репертуар новорічного вечора, вам доведеться прослухати певну кількість композицій. Їх можна знайти, зокрема, за допомогою інтернету, для цього введіть у рядку будь-якого пошуковика фразу «новорічні пісні» і ви відразу отримаєте декілька сотень варіантів для вибору. Такі портали, як Mp3-you.ru і Bestmuzika.ru, пропонують своїм користувачам спеціальні каталоги, в яких ви можете знайти шукані композиції.
3
Є й інші способи вибрати музичний фон. Для цього вам знадобиться доступ до соціальної мережі Vk.com, де ви за допомогою пошуку зможете знайти ще більшу кількість варіантів новорічних композицій. Плюс цього методу в тому, що ви відразу зможете їх прослухати, а потім і скачати за допомогою спеціальних програм на зразок VKMusic.
4
Можна також скористатися музичними добірками, які публікуються на торрент-трекерах, приміром, Rutracker.org. В розділі «Музика» ви можете знайти топіки з опублікованими новорічними піснями і завантажити їх за допомогою програм BitTorrent або UTorrent.
5
Підібрати музику для новорічного вечора можна за допомогою радіостанцій. Послухайте ефіри різних мовних компаній і поспостерігайте за тим, які пісні звучать найчастіше напередодні свята. Потім виберіть ті з них, які вам сподобалися, уточніть їх назви (це можна зробити на офіційних сайтах радіостанцій, де в режимі онлайн вказується, яка пісня звучить в даний момент), а потім скачайте з якого-небудь файлообмінника, наприклад, Zaycev.net .