Як вибрати професійну косметику для волосся.

Професійна косметика для волосся відрізняється дуже високою якістю, і тому саме її нерідко рекомендують своїм клієнтам досвідчені перукарі. Однак, якщо неправильно вибрати шампунь, кондиціонер та інші засоби по догляду, то вони не тільки не покращать стан волосся, але можуть навіть посилити існуючу проблему.
Інструкція
1
Визначте основну проблему вашого волосся. Професійна косметика в більшості випадків має особливу спеціалізацію і допомагає боротися з лупою, посіченими кінчиками, жирними корінням і пр. Окремо, а не з усім одразу. Також слід враховувати тип волосся. Наприклад, якщо володар сухих пасом використовуватиме шампунь, призначений для жирних, це цілком може привести до подразнення шкіри голови.
2
Вибирайте не один засіб, а цілу лінію. Наприклад, виробник професійної косметики для волосся може пропонувати шампунь, бальзам-кондиціонер, маску і т.п., призначені для позбавлення від лупи. Всі ці засоби розроблені так, щоб ефект від їх регулярного використання був максимальним. Якщо ж ви будете купувати косметику від різних виробників і з різних серій, домогтися бажаного результату стане важче.
3
Звертайте увагу не тільки на найдорожчу косметику від відомих виробників, але і на менш популярні засоби. Часом, купуючи професійні шампуні і бальзами, люди платять не стільки за якість, скільки за розкрученість бренду, адже виробнику потрібно виправдати витрати на рекламні кампанії. І в той же час менш відома косметика від молодих фірм може виявитися більш ефективною.
4
Враховуйте особливості укладання волосся при виборі засобів. Наприклад, якщо ви часто користуєтеся праскою для завивки або випрямлення пасом, варто придбати професійне термозахисної засіб, яке буде не тільки захищати локони, але і забезпечувати тривалу сильну фіксацію.
5
Прочитайте склад засоби по догляду за волоссям перед тим, як його придбати. Рекомендується віддавати перевагу косметиці, виготовленої на основі натуральних інгредієнтів. Якщо ви знаєте, що у вас може початися алергічна реакція на ті чи інші компоненти засобів по догляду за волоссям, шукайте професійну косметику, в якій їх немає.