Які вправи корисні для ніг.

Неправильне харчування і пасивний спосіб життя здатні підсилити жирообразование в районі стегон. Але якщо ви бажаєте мати гарні, сильні і стрункі ноги, про це слід подбати і включити в тренування спеціальний комплекс вправ.
Вам знадобиться
  • - килимок;
  • - гантелі або гриф.
Інструкція
1
Будь-які вправи повинні починатися з розігріву м'язів. Перш за все, розімніть стопи, обертаючи їх по черзі по колу, вліво і вправо. Дана процедура допоможе вам уникнути розтягування м'язів і зв'язок. Потім протягом трьох хвилин виконуйте ходьбу на місці, при цьому намагайтеся піднімати коліна якомога вище.
2
Встаньте прямо, випрямити спину і поставте ноги разом. П'яти притисніть до підлоги, а пальці намагайтеся тягнути на себе. Ви відчуєте, як напружуються литкові м'язи. Потім походіть на п'ятах невеликими кроками в різні боки, руки тримаєте на поясі. Поставте стопи на шкарпетки, а п'яти відірвіть від підлоги і походіть.
3
Наступна вправа знайоме практично кожній дівчині з дитячих років. Стрибки зі скакалкою допоможуть тренувати різні м'язи ніг. Але для початку підберіть розмір скакалки, для цього встаньте на її середину і натягніть. Її кінці повинні доходити до ваших пахвових западин - це ідеальний розмір. Стрибайте по-різному: спочатку на одній нозі, потім на іншій, на обох, ноги нарізно, разом, розвертайте ступні вліво і вправо. Ці вправи дуже корисні для краси ваших ніг.
4
Постеліть на підлогу килимок і встаньте на ліве коліно, обіпріться на ліву руку, праву руку покладіть на праве стегно. Витягніть праву ногу і намагайтеся опустити її на десять сантиметрів від підлоги, ви неодмінно відчуєте, як напружуються м'язи. Виконуйте дану вправу, витягаючи спочатку одну ногу, потім другу. Якщо ви будете проробляти його не менше двох разів на тиждень, то побачите результат вже через місяць.
5
Присідання - відмінні вправи для краси і стрункості ваших ніг. Почніть з двадцяти присідань в день і поступово дійдіть до п'ятдесяти. Запам'ятайте, дана вправа має виконуватися якісно. Спину тримаєте вигнутою, стопи не відривайте від підлоги, стегна повинні знаходитися паралельно підлозі. Для початку буде важко, але з часом ви повністю освоїте техніку. Кращого ефекту можна добитися, якщо виконувати присідання з додатковим навантаженням у вигляді грифа від штанги або гантелей.