Як швидко залікувати ранки. залікувати ранку на обличчі.

Дрібні травми відбуваються щодня. Удари, порізи і навіть прості подряпини доставляють масу незручностей, залишаючи іноді зовсім невеликі ранки, які хочеться залікувати якомога швидше.
Інструкція
1
Змащуйте ранки йодом. У разі запального процесу, який виявить себе почервонінням, вам потрібно впоратися з інфекцією. Швидше і краще всього це зробить саме йод. Приблизно раз на два-три години оновлюйте його шар на ранках, поки почервоніння не стане мінімальною. Ні в якому разі не наносите йод на відкриті рани!
2
Припечіть ранки перекисом водню. Завдяки їй вони швидше затягнуться, підсохнуть і залікуються.
3
Вилікуйте їх за допомогою кави. Народний рецепт, який підносить мелкомолотий кави в ранг лікувальних засобів, відомий вже не перше десятиліття. Важливо, щоб він був не звареним, а свіжим. Таку каву не тільки прискорить загоєння, але і здатний зупинити дрібні кровотечі.
4
Використовуйте кропиву. Вдома добре тримати її в наступному вигляді: подрібнене листя зі стеблами залити спиртом, настояти п'ять днів, потім відокремити кропиву і висушити її. Прикладати на ранки на десять хвилин. Цей рецепт стане в нагоді і при м'язових ранах.
5
виліковний забруднені ранки морквою. Натріть свіжий коренеплід на дрібній тертці і прикладіть до них. Зверху зробили не тугу перев'язку бинтом.
6
Змастіть ранки тонким шаром цинкової мазі. Відбийте чистий і сухий лист подорожника, прикладіть до ранки і прібінтуйте. Подорожник можна використовувати і без мазі, головне - як слід його відбити до виступу цілющого соку. Міняти прикладений лист потрібно раз на два години не менше п'яти разів на добу.
7
Намагайтеся тримати ранки відкритими, тобто не так, щоб до них не припинявся доступ повітря. У цьому випадку вони будуть гоїтися набагато швидше.
Зверніть увагу
Якщо в ранці видніється гній, вирушайте до лікаря, незважаючи на її розміри. Іноді вчасно не вилікувана звичайна подряпина призводить до поганих наслідків.
Корисна порада
Сьогоднішній фармацевтичний ринок пропонує безліч засобів, покликаних прискорити процес ранозажівленія. Зверніться в найближчу аптеку, де вам підкажуть одне з них. Вони випускаються у формі мазей, спреїв і пінок. Такий засіб краще завжди тримати під рукою.