Як встановити дату і час на КПК.

Кишеньковий персональний комп'ютер, або скорочено КПК, недаремно називають «особистим цифровим секретарем». Сучасні КПК мають досить широким набором функцій, що дозволяє не тільки організовувати інформацію, але і здійснювати з «надолонника» телефонні дзвінки. Для коректної роботи цей електронний органайзер необхідно попередньо налаштувати, встановивши правильну дату і час.
Вам знадобиться
  • - інструкція по роботі з КПК;
  • - персональний комп'ютер;
  • - інсталяційний диск.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією до кишенькового комп'ютера. Залежно від конкретного виробника або моделі КПК, настройка дати і часу може мати свої особливості. Для прикладу розгляньте послідовність дій при налаштуванні пристрою, що працює під управлінням операційної системи Windows Mobile.
2
Якщо кишеньковий переносний комп'ютер налаштовується вперше після покупки, попередньо зробіть синхронізацію «надолонника» з настільним комп'ютером. Для цього вставте в дисковод комп'ютера інсталяційний компакт-диск, що додається до КПК.
3
Встановіть на комп'ютер і налаштуйте програму Microsoft Outlook. Це потрібно для синхронізації ваших контактів, завдань, поштових повідомлень і календаря з настройками персонального комп'ютера.
4
Підключіть КПК до настільного комп'ютера. Один кінець кабелю приєднайте до порту USB комп'ютера, а другий до стикувального роз'єму переносного пристрою. Переконайтеся, що переносний комп'ютер включений.
5
З доданого до КПК компакт-диска встановіть русифікатор системи. Вставте диск в пристрій для читання, виберіть у головному меню пункти «Підтримка російської мови» і «Русификатор». Виберіть також повну або спрощену версію русифікатора. Натисніть кнопку «Встановити» і дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані комп'ютера.
6
Після установки русифікатора переходите до налаштувань дати і часу. Відкрийте на КПК екран «Сегодня». Коли ви включаєте кишеньковий комп'ютер вперше протягом дня або після декількох годин бездіяльності, цей екран запускається автоматично. На ньому відображаються завдання, заплановані зустрічі та інша корисна інформація.
7
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт "Налаштування" в який з'явився меню. Перейдіть у вкладку «Система», а потім в розділ «Годинник і сигнали». На вкладці «Время» виберіть часовий пояс, в якому ви в даний момент знаходитеся. Встановіть поточну дату і час, звірившись з надійним джерелом. Якщо у вас встановлено підключення до інтернету, часом може бути підлаштовано автоматично. Встановлення дати й поточного часу на цьому завершена.