Де знайти недорогі меблі для саду і дачі. стаття в газету по меблів.

З настанням сезону відпусток городяни замислюються над тим, як облаштувати свою дачу або садовий ділянку. Однією з неодмінних елементів декору будь-якого місця літнього відпочинку є меблі. Хочеться, щоб вона була не тільки зручною і практичною, але і доступною за ціною. Як знайти пропозицію, яка не зробить покупку меблів для саду або дачі обтяжливою?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ до інтернету;
  • - газети безкоштовних оголошень.
Інструкція
1
Проведіть невелике маркетингове дослідження, скориставшись однією з пошукових систем в інтернеті. Мета вашого пошуку - інтернет-магазини, які пропонують меблі для дачі та садових ділянок. Вибір досить великий, тому керуйтеся при аналізі пропозицій рівнем цін на предмети меблів, наявністю гарантії та умовами доставки.
2
Звертайте увагу на такі види меблів, які мають прийнятне співвідношення «ціна-якість». Якщо ви плануєте обзавестися практичною і недорогий меблями, зупиніть свій вибір на виробах із пластику. Такі меблі дуже практична, не вимагає особливих умов для зберігання, добре миється. Це найкраще рішення для садової ділянки або заміського пікніка.
3
Поцікавтеся у персоналу інтернет-магазину, які види дерев'яної або плетених меблів вам можуть запропонувати. Перевага плетених виробів - легкість, мобільність і комфорт. Дешеву дерев'яні меблі зручно використовувати як на вулиці, так і всередині приміщення. Вона буде трохи дорожче пластикових виробів, але відрізняється більшою довговічністю.
4
Використовуйте при пошуку меблів для дачі газету «З рук в руки». Бажано придбати найсвіжіший випуск газети або скористатися інтернет-версією видання, де дані постійно оновлюються.
5
Зайдіть на сайт «З рук в руки», розташований за адресою irr.ru. Виберіть свій регіон. Відшукайте розділ «Все для дачі» і підрозділ «Садові меблі, сантехніка, декор».
6
Визначте Вас тип пропозиції. Поставте потрібні відмітки в розділах, що відображають стан майбутньої покупки і її ціновий діапазон. Крім того, ви маєте можливість переглянути всі пропозиції, включаючи ціни магазинів, або вибрати тільки ті оголошення, які дають приватні продавці. Натисніть кнопку «Показати».
7
Оцініть, наскільки пропозиції сайту відповідають вашим вимогам. Якщо меблі, її стан і ціна вас влаштовують, зв'яжіться з продавцем за контактним телефоном і уточніть деталі покупки. У деяких випадках досить високу ціну продавець може знизити; тут все залежатиме від вашого вміння вести переговори. Тепер вам залишається погодити місце і час проведення угоди.